Sonar tylko z Explorerem!
#1
A jednak nie ma wątpliwości. Funkcja Sonar w NIS 2009 działa jedynie z IE. Z Firefoxem nie działa. Dowód w pliku. Przy okazji - jak się za często instaluje NIS, to blokują Smile - dowód w tym samym pliku.
Odpowiedz
#2
w takim razie NIS to jedna wielka porażka, co za kretyński pomysł żeby jedna z lepszych funkcji programu działała tylko na IE jak większość ludzi używa firefox, dziwna polityka firmy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Masz rację! Podobnie przecież jest z modułem antyspamowym. On nie działa z Vista Mail, a tylko z Outloockiem!

Ale jeśli już ktoś lubi IE, to Sonar rzeczywiście spisuje się świetnie! Wówczas NIS wypada znakomicie, a że jest lżejszy od Kasperskiego, to...
Odpowiedz
#4
No no, co za technologia Grin .
Odpowiedz
#5
ci z symanteca jacyś chyba niedoinformowani sa sonar jest to część programu odpowiedzialna za ochronę proaktywną internet explorera chroni inna technologia
Odpowiedz
#6
A Jurek gadał, że to wina Visty, że źle się sprawuje SONAR i oczywiście nie miał racji.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
Ale się postarali ci z Symanteca. Dobrze im to powiedziałeś "szkoda, że tego nie napisaliście nigdzie!" Smile
Jednak Nod wygrał i nie potrzebne były te offtopowe posty w niektorych tematach
Jurek zawsze faworyzuje swój aktualny program antywirusowy, nawet Avasta więc... (ale z Nodem się zgodzę, że to dobry AV, ale platny)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
sonar nie ma nic wspólnego z przeglądarką tylko z wykrywaniem nieznanych wirusów
Nikesz podaj adres tego czata z symanteca bo oni nie wiedzą co piszą
Odpowiedz
#9

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
"Tytuł grzecznościowy (do wyboru): Pan, Pani, Pani"
Nie wiedzialem ze płęć żeńska dzieli się na 2 części Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Jak mam podać adres? Wchodzisz na stronę SAymanteca, szyukasz wsparcia technicznego i działasz Smile

Sonar prawdopodobnie wykorzystje przeglądarkę do łączenia się ze swoimi serwerami, podobnie jak przy możliwości rozmowy z działem technicznym. Z nimi też można pogadać wyłącznie przez IE.
Odpowiedz
#12
Czyli Symantec zapewne opiera wszystko na ActiveX, dlatego niezbedna do dzialania tej funkcji programu jest przegladarka IE.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#13
Zgadza się!
Odpowiedz
#14
sonar nie potrzebuje do niczego internet explorera nie zdarzyłem zrobic printscreena bo sie goścówa rozłączyła
Odpowiedz
#15
Jaka gościówa? Z Symanteca?
Odpowiedz
#16
nom miała coś jeszcze wysłać na maila ale podałem fałszywy Tongue
Odpowiedz
#17
Dziwicie się, że SONAR albo pasek bezpieczeństwa z Norton 360 v 2.0 działa tylko poprawnie w Internet Explorer... ale pomyślcie jaki udział ma ta przeglądarka na rynku i ile osób z niej korzysta. Według badań wartość ta oscyluje między 65 - 70% Smile A Firefox czy Opera to nisza jeśli chodzi o użytkowników.
Odpowiedz
#18
Firefox to nie taka wcale nisza, poszukaj sobie przeglądu na dp.pl i zobaczysz ile % mają
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
sorki ale 30 pare % ma firefox!to tak mało żeby budować antyvira pod tylko jedną przeglądarke?!Chore!
Odpowiedz
#20
Sonar nie ma nic wspólnego z przeglądarką. Używałem go z Firefoxem i działał baz zarzutu. Kolejny raz wypisujesz Nikesz głupoty. Jeżeli jakiś program dokonuje szkodliwych zmian w systemie jest usuwany. Połączenie z netem jest niepotrzebne!
Szkoda, że Sonar nie robi tego w stu procentach i pozostawia resztki w systemie, ponieważ byłby wówczas najlepszym AV. Jestem jednak przekonany, że jeżeli nie instalujemy Nortona na uszkodzony Windows, to jako chyba jedyny antywirus nie pozwoli na uszkodzenie systemu przez wirusy.
Jego walorem jest poza tym niesamowita lekkość i funkcjonalność.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości