Wyciekła beta avast! Free Antivirus 8
#1
Ktoś z ekipy beta testerów avast! postanowił podzielić się ze światem najnowszą wersją testową avast! Free Antivirus 8 .
Pomijam to, że jest to działanie bardzo nieetyczne ze strony człowieka będącego członkiem teamu beta testerów, bo to chyba oczywiste, jednak żal byłoby nie podzielić się z Wami taką informacją.
Plik jest podpisany cyfrowo, więc to raczej nie fake.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Więcej info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dyskusja na forum avast!:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#2
Wczoraj to juz sprawdziłem , i jest to faktycznie beta wersji 8.
Z tego co zauważyłem , w tej wersji nie występuje juz piaskownica ?
Czyżby sie Avast wycofał z sandboxie tak jak Kaspersky ?
#3
na moje jest więcej przejrzysty, tak trochę opcji skasowali

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#4
Daj te screeny w spoiler przynajmniej... W ogole wedlug mnie nie powinno sie wstawiac screenow.


Dodano: 13 sty 2013, 10:23

A interfejs wyglada na...niedokonczony Smile
#5
KaMiL napisał(a):A interfejs wyglada na...niedokonczony Smile

A mi się podoba! Teraz wszystkie są czarne albo co najmniej ciemne. Jeśli taki design zostanie to będę się cieszył Grin
SpyShelter Firewall
#6
Faktycznie interfejs wygląda nieco chaotycznie ale to przecież beta i to niepubliczna, więc wszystko się może jeszcze bardzo zmienić.
#7
No w końcu interfejs nie jest tak cukierkowy jak w 7..
ESET Smart Security 10
#8
Generalnie interfejs mnie nie interesuje tak jak skuteczność i lekkość
Co do interfejsu to macowski avast ma go ok, windowsowski (ten obecny) jest trochę za kolorowy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
#9
Ta beta nie akceptuje jeszcze plików licencji do wersji IS/Pro . Wiem, że to beta i ma prawo ale tylko informuję Wink
#10
Ciekawa informacja od Rejzor''a który jest ewangelistą Avasta, i jednym z lepiej poinformowanych użytkowników tego softu, na temat modułu firewall''a w nowej wersji tego programu

Cytat: Agnitum tech will be included in avast! 8. And it''s not a direct port of Agnitum firewall, but they do use its engine. Probably for all traffic related operations (URL monitor, HTTP scanner, firewall) to provide better compatibility with Win8 which changed the networking stack and old drivers can''t be used the same way as on Win7.
#11
Jeszcze trochę info o wersji beta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i przy okazji wzmianka o kolejnym narzędziu jakie znalazło się w avast! a mianowicie Browser Cleanup :
Cytat: Browser Cleanup is another excellent addition which lets you disable add-ons for Firefox, Chrome and Internet Explorer browsers and also allows you to reset homepage and search provider for each browser from their respective tabs offered on interface.
#12
Dla mnie ten nowy interfejs jest jakiś niepoukładany, porozrzucany i nieintuicyjny.
Już lepszy był z wersji 7.
Ciekawe kiedy wydadzą wersję publiczną beta. Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
#13
Pewnie pod koniec stycznia lub początek lutego, jak zawsze Smile.
Aktualny interfejs jest bardzo ładny i przejrzysty, jedynie gdyby animacje były płynniejsze...
#14
A wiadomo o jakichś innych nowościach oprócz sprawdzania aktualności programów i czyszczenia przeglądarki ?
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
#15
Może to kontrolowany wyciek Tongue
#16
Eugeniusz napisał(a):Może to kontrolowany wyciek Tongue

No też tak podejrzewam. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że plik jest wciąż do pobrania z serwerów Avast Software. W normalnych okolicznościach po takim wycieku, pobieranie powinno zostać zablokowane.
Zwąchali pewnie, że w ten sposób dostaną większy feedback przed wydaniem publicznej bety i dzięki temu final będzie ekstremalnie stabilny Wink
#17
Ten plik bardzo łatwo było znaleźć jest dokładnie tam gdzie były poprzednie bety nazwę też ma taką samą.
#18
Autosandbox działa i to sprawnie uruchomiona została świeżyna fakeav

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#19
Czyli jednak jest, ale ustawień nie zauważyłem Suspicious
#20
zobaczymy co to będzieSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości