Gadu-gadu PRO
#1
Wydawca najpopularniejszego komunikatora w Polsce, GG Network S.A., rusza z testami biznesowej wersji Gadu-Gadu o kodowej nazwie GG Pro. Z udostępnionych informacji wynika, że nowy produkt będzie oparty o rozwiązania znane z komunikatora LIVECHAT Communicator, którego większościowe udziały kupiła spółka Gadu-Gadu w lutym ub. roku.

W nowym komunikatorze użytkownik otrzyma zestaw funkcji raczej nie spotykanych w komunikatorach skierowanych dla osób prywatnych. Z ważniejszych należy wymienić między innymi: współdzieloną historię rozmów, polegającą na dostępności historii rozmów prowadzonych przez pracowników z klientem firmy; administrator będzie miał możliwość nadania praw dla poszczególnych grup użytkowników np. do statystyk, historii rozmów czy listy kontaktów. Dzięki tym i innym rozwiązana, pracownik logujący się po raz pierwszy do programu otrzyma aplikację gotową do pracy bez potrzeby konfiguracji i tworzenia baz kontaktów.

jak by ktoś chciał przetestować może ściągnąć stąd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Czytalem o tym, daliby juz spokoj z tym GG...
Microsoft Live Messenger jest znacznie: bezpieczniejszy, szybszy, bardziej niezawodny, ma wieksza funkcjonalnosc, jest ladniejszy ^^
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
Zord, mnie wystarczy zwykłe GG 7.7 Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
ta wersja jest inna od zwykłego brak reklam schludny wygląd obsługa kilku protokołów (MSN ICQ AIM no i gadu) testować póki można bo potem bedzie płatne Tongue
Odpowiedz
#5
wszystko jest lepsze od gg,
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
polak900 napisał(a):wszystko jest lepsze od gg,


Nie mówiąc o Pidginie i Kadu - bez reklam, błędów, z otwartym kodem.
Odpowiedz
#7
nie mówiąc o adium
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
zord napisał(a):ta wersja jest inna od zwykłego brak reklam schludny wygląd obsługa kilku protokołów (MSN ICQ AIM no i gadu) testować póki można bo potem bedzie płatne Tongue


mnie się jakoś reklamy nie wyświetlają a i działa mi całkiem dobrze i szybko wiadomości przychodzą. Poprostu nic oprócz GG i Skype mi nie potrzeba Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
mi też się reklamy nie wyświetlają kilka wpisów w hosts i po problemie ale lubie próbować nowych rzeczy i program jak na razie działa dobrze i na pewno jest lepszy od nowego gadu gadu a normalnie na co dzień uzywam aqq
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości