Diablo III, a może coś podobnego i za darmo ?
#1
Chyba każdy zna tytuł jakim jest gra Diablo. Ale zapewne nie każdy jest w stanie sobie pozwolić na jej zakup, a niektórzy wręcz sięgają do złych praktyk, nabywając pirackie wersje. Chcąc zakupić oryginalną grę Diablio III musimy wydać w przybliżeniu 160 zł. Jednak właśnie pojawiła się gra podobnego typu, mająca same pochlebne komentarze.

Mowa oczywiście o Path of Exile, grze z gatunku gatunku hack''n''slash. Gra o tyle robi furorę, że już ponad 300 000 graczy ma założone konta na ich stronie, a codziennie na serwerach gra ok 70 000 ludzi. Jednym słowem ukazanie się bety tego ciekawego tytułu robi wrażenie.

Gra jest absolutnie za free, co może przynieść jej ogromny sukces, a samą grę możemy pobrać z tej stronki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wystarczy się zarejestrować i pobrać klienta gry.

Dla osób, które chcą zobaczyć co gra ma do zaoferowania polecam obejrzeć filmik.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jak widać da się legalnie pograć i za darmo i nie trzeba piracić Smile
Odpowiedz
#2
Tak tylko ludzie z kartami ati tak jak ja np maja frezy jeszcze tego nie naprawili a szkoda bo gra fajna Sad
Odpowiedz
#3
Mimo wszystko gra musi na siebie jakoś zarabiać. W tym wypadku zapewne są to jakieś mikropłatności?
Odpowiedz
#4
Mikropłatności nie ma, ale sam fakt tak wielkiego zainteresowania robi im reklamę. Co do ATI to ja mam taką kartę i o dziwo ta gra chodzi perfekt.
Odpowiedz
#5
Jak to nie ma jak są? Ciekawe na ile wpływają na grę Premium vs Freemium.
Kod:
https://www.pathofexile.com/shop
Odpowiedz
#6
Hehe nie zauważyłem Tongue
Odpowiedz
#7
dawletiarow napisał(a):k to nie ma jak są? Ciekawe na ile wpływają na grę Premium vs Freemium.

Ciężko wywnioskować po tym co jest w sklepie? Raczej niewiele dają, a tylko stanowią dodatek do gry, taniec, jakieś zwierzątko to nic wielkiego. Nie mam ostatnio zaparcia do zaczynania takich gier bo wiem jak to się kończy w moim przypadku = źleLol
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości