dobreprogramy.pl kontra VB100 w obronie Avasta :)
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#2
ta pewnie vbto dno i tyle mam do powiedzenia
WIN11
Ventura
#3
Skąd oni wzięli te dane? Grin
#4
To jestartykuł z 2008 roku a dokładnie z grudnia!
#5
Jurek - co ty kopiujesz ? 04.12.2008 !
#6
Pablosss napisał(a):Skąd oni wzięli te dane? Grin


Ponoć test na Windowsie już też był ale nie chce mi się rejestrować. Jeżeli macie konto to sprawdźcie. Być może się mylę.

VenomX napisał(a): Jurek - co ty kopiujesz ? 04.12.2008 !


Trzy miechy to nie tak dużo a podejście chłopaków z portalu dobreprogramy.pl do testów i oceny softów jest zdumiewające Grin
#7
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a): Jurek - co ty kopiujesz ? 04.12.2008 !


Trzy miechy to nie tak dużo a podejście chłopaków z portalu dobreprogramy.pl do testów i oceny softów jest zdumiewające Grin

Informacje ze strony:
dobreprogramy.pl napisał(a):W skład redakcji wchodzą wysoce wykwalifikowani specjaliści legitymujący się wyższym wykształceniem, tytułami i certyfikatami MVP, MCP, MCDST, MCSA, MCSE+S oraz całym szeregiem dyplomów potwierdzających wiedzę i doświadczenie. Członkowie redakcji i stali współpracownicy biorą udział w wielu szkoleniach, występują również w roli ekspertów (np. podczas Microsoft IT Forum 2005 w Barcelonie czy też na seminariach poświęconych audytowi i legalności).

W takim razie chyba ktos inny testuje te programy...
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
#8
Jurek napisał(a):Ponoć test na Windowsie już też był ale nie chce mi się rejestrować. Jeżeli macie konto to sprawdźcie. Być może się mylę.


Według wszelkich informacji ze strony testu nie było.
#9
był czy nie był i tak testy vb są użyje słowa nie praktyczne w ogóle si nie sprawdzają
WIN11
Ventura
#10
Nie ma sensu odgrzewać starych kotletów(...)
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości