Co do Windows 8?
#1
System operacyjny:
Windows 8 Pro 64bit


Zastosowanie:
Głównie praca, zakupy, www.


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Procek: Intel 2x 2,6GHz
MB: Asus P8H61-M LX2
Ram: Kingston 4GB DDR3 1333MHz
Dysk: WD 750GB

Kompletnie nie wiem co wrzucić na swój nowy nabytek - Windows 8 (strasznie dziwnie się na nim pracujeTongue ).
Jak wiadomo Windows Defender z ósemki to tak naprawdę Microsoft Security Essentials, i tutaj nasuwa się pytanie. Czy może on działać również z innym rozwiązaniem antywirusowym?
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#2
@Lukasz_root :Windows Defenderproponuje wyłączyć po co masz dodatkowo obciążać system?.
Odpowiedz
#3
@Lukasz_root:
Nie wiem czy to co masz w podpisie to zestaw który masz na tym Windows 8, no ale jeżeli tak, to system przy instalacji BitDefendera powinien sam wyłączyć Windows Defendera.
Moim zdaniem BitDefender IS / BitDefender Windows 8 będzie dobrym wyborem, do tego MBAM ondemand dla potwierdzenia.
Odpowiedz
#4
Ten zestaw z podpisu nie dotyczy tego systemu.Wink
Ok, dzięki za dobre rady. W Windows Defender wyłączę ochronę w czasie rzeczywistym. Pozostawię sobie natomiast do samego skanowania. Jako, że BD już sprawuje swoje miejsce gdzie indziej, to na W8 zainstaluję chyba nowego Avast! 8 beta (ostatnia wersja działa już na Windows 8, ale czy na architekturze 64bit, tego już nie do końca jestem pewien, choć powinien).Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#5
Sprawdź sobie jeszcze najnowszego CISa. U mnie na 7 sobie dość dobrze radzi, a 8 to tak naprawdę podrasowana 7. Masz wersję 64 bity. Nie wiem czy nie masz awersji do tego programu (wielu wydaje się mieć), ale jeśli nie to polecam...
Odpowiedz
#6
musi być darmowy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości