Skype i konto Microsoft - problem
#1
Zainstalowałem Skype na komputerze i zalogowałem się za pomocą danych Microsoft Live. Następnie zainstalowałem Skype na Windows Phone i okazało się, że na mobilnym Skype nie można zalogować się za pomocą konta Live. Solucją problemu jest stworzenie konta Skype, a następnie połączenie go z kontem Microsoft Live.

Przy tworzeniu konta Skype dostałem monit, że moje konto już istnieje, ale to przecież konto Live, więc kontynuowałem zakładanie konta - dążę tu do uruchomienia Skype na Windows Phone - potrzebowałem login konta Skype. Następnie konto Skype połączyłem z kontem Live i teraz w wyszukiwarce kontaktów istnieje dwóch takich samych użytkowników, z tym że na jedno konto (w wyszukiwarce konto Live) nie da się zalogować, bo automatycznie loguje na nowe konto Skype połączone z Live.

Pytanie brzmi tak: jak usunąć pierwsze konto (powstałe w wyniku zalogowania danymi z konta Live) z katalogu Skype? Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi, bo sam się już pogubiłem...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#2
Zaloguj się tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wejdź do profilu, a następnie tam gdzie Konto Microsoft kliknij odłącz. Myślę że o to chodzi.
Odpowiedz
#3
Mewa napisał(a):Zaloguj się tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wejdź do profilu, a następnie tam gdzie Konto Microsoft kliknij odłącz. Myślę że o to chodzi.

Nie nie, ja chce mieć połączenie Skype - Live, ale nie chce żeby w katalogu Skype były dwa takie same konta. Aktualnie zarówno danymi konta Live, jak i danymi konta Skype loguje się na główne konto. A co z tamtym pierwszym? Strasznie namieszali z tymi kontami...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#4
Może o to chodzi

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Jestem nie zrozumiałym człowiekiem dziś Smile

Przez określenie Katalog Skyperozumiem bazę użytkowników Skype wyświetlaną podczas wyszukiwania. Dokładnie tak się to nazywa z poziomu programu: Kontakty> Dodaj kontakt> Przeszukaj katalog Skype''a...

Dzięki za odpowiedzi! Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości