Pomoc w doborze ochrony
#1
System operacyjny:
Windows 7 64bit

Zastosowanie:
Komputer to stacja robocza dla webmastera/grafika używana do praktycznie wszystkiego co związane z tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem grafiki. Często też służy do "walki" z zainfekowanymi plikami na serwerze klienta. Poza tym komputer używany do prac typowo biurowych a czasami do rozrywki.

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Intel i7 , 12 GB RAM

Prosiłbym o konfiguracje w dwóch wariantach: płatnym jak i darmowym.

Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
COMODO Internet Security + Comodo Dragon

lub

Kaspersky Internet Security
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#3
gunship napisał(a):Często też służy do "walki" z zainfekowanymi plikami na serwerze klienta

Tak jak wyżej z darmowych COMODO Internet Security chociaż nie wiem do końca jak to jest ze skanowaniem ftp w przypadku Comodo. Z płatnych Kaspersky Internet Security ewentualnie Bitdefender Internet Security.
| Webroot SecureAnywhere | Zemana AntiLogger PRO| Bitdefender Traffic Light add-on |
Odpowiedz
#4
gunship napisał(a):Komputer to stacja robocza dla webmastera/grafika używana do praktycznie wszystkiego co związane z tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem grafiki. Często też służy do "walki" z zainfekowanymi plikami na serwerze klienta. Poza tym komputer używany do prac typowo biurowych a czasami do rozrywki.

"Wrażliwe" dane, dlatego Comodo zbytnio się nie nadaje z wiadomych względów...
Odpowiedz
#5
No właśnie zastanawiałem się nad Comodo aczkolwiek wersja którą testowałem na początku 2012 roku powodowała problemy z pakietem Adobe. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś duże zmiany (na +) jeżeli chodzi o pakiet CIS ?
Chodzi mi o coś co naprawdę będzie miało precyzyjnie skonfigurowany skaner. Dwa miesiące temu walczyliśmy ze wspólnikiem ze złośliwym kodem Java, który niestety rozprzestrzeniał się dosyć mocno po plikach na serwerze.
Avast 7, MSEa nawet Norton AV 2012 nie wykryły tego kodu, dopiero Bitdefender sobie z tym poradził.
Odpowiedz
#6
gunship napisał(a):No właśnie zastanawiałem się nad Comodo aczkolwiek wersja którą testowałem na początku 2012 roku powodowała problemy z pakietem Adobe. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś duże zmiany (na +) jeżeli chodzi o pakiet CIS ?
Chodzi mi o coś co naprawdę będzie miało precyzyjnie skonfigurowany skaner. Dwa miesiące temu walczyliśmy ze wspólnikiem ze złośliwym kodem Java, który niestety rozprzestrzeniał się dosyć mocno po plikach na serwerze.
Avast 7, MSEa nawet Norton AV 2012 nie wykryły tego kodu, dopiero Bitdefender sobie z tym poradził.


W mojej opinii nie znajdziesz nic kompletnego niż CIS za darmo. Od początku 2012 sporo się zmieniło. Jeśli natomiast zależy Ci na markowym programie, to bierz w ciemna Kasperskiego IS, Bitdefendera IS oraz Gdatę...


Dodano: 27 mar 2013, 16:51

Ambient napisał(a):
gunship napisał(a):Komputer to stacja robocza dla webmastera/grafika używana do praktycznie wszystkiego co związane z tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem grafiki. Często też służy do "walki" z zainfekowanymi plikami na serwerze klienta. Poza tym komputer używany do prac typowo biurowych a czasami do rozrywki.

"Wrażliwe" dane, dlatego Comodo zbytnio się nie nadaje z wiadomych względów...


Wiadomych? Co masz dokładnie na myśli?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#7
Comodo lubi zamrozić system - na amen. Co jeśli przytrafi mu się to w trakcie tworzenia projektu?...Radzę wstrzymać się aż "doszlifują" przynajmniej część istniejących błędów...
Odpowiedz
#8
Uzywam Comodo pd jakiegos czasu i nie zauwazylem, by "zamrozil" syste. A nie tylko w gry gram Po za tym graficy maja maniezapisywania co chwile... Decyzja nalezy do Ciebie...
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#9
Dzięki serdeczne za porady. Trzeba się będzie na coś zdecydować Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości