IObit Malware Fighter 2...i wersje kolejne
#1
Witajcie,

Pojawiła się finalna wersja programu IObit Malware Fighter 2.
Jest to następca wersji 1.7.

Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#41;.exe

Zmiany
+ Lepszy, bardziej potężny silnik skanowania o większych możliwościach usuwania, ale pochłania mniej zasobów
+ Nowa generacja technologii w czasie rzeczywistym, chroni komputer w sposób spokojny i inteligentny
+ Nowe "Inteligentne One-Stop Rozwiązanie" pomaga rozwiązać problemy za pomocą jednego kliknięcia
+ Zupełnie nowy wygląd interfejsu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, możesz zobaczyć filmik z tą aplikacją w roli głównej.
Jeśli chodzi o wygląd, to chwała im za to, że nie upodobnił się tak bardzo do Win8 GUISmile
Jak Wam się sprawuje?

Mikołaj


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Mikołaj...widzę, że masz szczególny sentyment do tego programu Smile Ale nie dziwię się, bo kiedy pokazały się wczesne wersje IObit Security 360 czyli jego poprzednika, to miałem spore nadzieje związane z tym programem. Wersja 2 w fazie beta, o której niedawno informowałeś była bardzo przyzwoita jeśli chodzi o kulturę pracy programu...skuteczności nie sprawdzałem poza skanowaniem, które było dość szybkie i raczej miło zaskakujące...pewnie, że to nie KPCD, ale i tak było w miarę OK. Poza tym zużycie zasobów bardzo sympatyczne, bo dwa procesy zajmowały w pamięci RAM nieco ponad 10-11 MB.
Na koniec pytanie...nie zauważyłem, żeby beta ograniczała jakieś funkcje, jak to było w wersji płatna/darmowa...jak tutaj to wygląda?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Witaj Ichito,

Dokładnie, nie obciąża systemu. Jeśli chodzi netbooki, czy inne atomy, rewelacjaSmile Używam tego jako skaner na żądanie. Jeśli chodzi o aktywne moduły, to wygląda to tak:
Jedyny minus jest taki, że zmusza nas do zainstalowania ASC 6 oraz Smart Defrag 2. Jeśli nie wyrazimy zgody zawsze będzie wyświetlał komunikaty o o 2 problemach do naprawienia. Jest to trochę wkurzające.

Pozdrawiam

Mikołaj


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#4
Tragedia ...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
To fakt, lecz gwoli wyjaśnienia, zamieściłeś zdjęcie z wersji 1.7, a nie 2Wink
Odpowiedz
#6
Wątpię żeby wersja 1.7 różniła się od wersji 2 jeśli chodzi o skuteczność
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#7
Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Link prowadzi do 1.7

edit: zaraz będzie ver 2.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


IObit Malware Fighter 2 - 112/6058 (1,84%)
Odpowiedz
#8
To w końcu jaką ma wykrywalność ten program lipa totalna czy wart uwagi?.
Odpowiedz
#9
Jak myślisz ? Zadowala Cię wykrywalność na poziomie 2% ?
Odpowiedz
#10
tobster napisał(a):Link prowadzi do 1.7

Dzięki, już poprawiłem.
Odpowiedz
#11
Słaba skuteczność, ale z 2 wykrytych zagrożeń na 112 to ładny progres.
Odpowiedz
#12
1,84%?
W takim razie z całą pewnością zainstaluję owy program na swoim komputerze. Od razu będę się czuć bezpieczniej. Wink
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#13
Czy faktycznie jest aż tak źle? Posiadam ten program i faktycznie skanuję raz na tydzień to nigdy nic nie znajduje, system czysty czy może słaba wykrywalność?
Pozdrawiam, Tomek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- zajrzyj koniecznie! Wink
Odpowiedz
#14
IMF w wersji czwartej, doczeka się wreszcie, dodatkowego silnika skanującego od BitDefender! Według mnie to bardzo dobre posunięcie ze strony IObit.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
@Mikołaj

Jak jest z bazą definicji virusów ? (tzn jest opóźniona o kilka godzin - dni ?)

Czy te klucze z Twojego konkursu będą działać na tą wersję ?
Odpowiedz
#16
@Tibu 11

Każdy "third-party" producent, używający silnika BD otrzymuje aktualizacje później ok 15-30 min. później od użytkowników  produktów BD.
Tak i nie. Tak, klucze z konkursu będą działać z Iobit Malware Fighter 4. Nie nie będzie działać z silnikiem BD. Smile
Producent ogłosił sondę, gdzie możemy zagłosować, i wybrać tę skórkę, która ma się znaleźć w finalnej wersji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

można zagłosować.

Pierwsza propozycja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Druga propozycja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Trzecia propozycja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
Tak się zastanawiam Iobit Malware Fighter korzysta z know how Emsi?
Odpowiedz
#18
Nie. A po czym tak wnioskujesz?
Odpowiedz
#19
Po twojej aktywności Smile Nie wiem czemu wychodziłem z założenia że twoją domeną jest tylko Emsi i jak obserwowałem w tym temacie twoją aktywność myślałem że to jakoś połączone jest Smile
Odpowiedz
#20
Moja główną domeną jest Emsi, ale tutaj na forum, również wypowiadam się prywatnie wszędzie tam gdzie nie jest mowa o produktach od Emsi. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości