KIS 2009 wygrał test w magazynie ComputerBild
#1
Wiadomo, że nie jest to prestiżowy test tylko "gazetowy" i to z grudnia 2008, ale można poczytać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ja mam pyatnie dotyczące KAV2009(nei będe zakładał specjalnie po to tematu)
ile ważą w MB lub GB foldery w których jest KAV

u mnie tak

folder w którym jest zainstalowany kacper 24 MB
folder Kaspersky Lab Setup Files o raz Kaspersky Lab ważą o zgroza 1,6 GB nie zaduzo trochę jak na soft antywirusowy?Porażka
Odpowiedz
#3
łoo to więcej niż Gdata 2010 Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
lunaticdreams napisał(a):Ja mam pyatnie dotyczące KAV2009(nei będe zakładał specjalnie po to tematu)
ile ważą w MB lub GB foldery w których jest KAV

u mnie tak

folder w którym jest zainstalowany kacper 24 MB
folder Kaspersky Lab Setup Files o raz Kaspersky Lab ważą o zgroza 1,6 GB nie zaduzo trochę jak na soft antywirusowy?Porażka


KIS 2009 używałem kilka miechów temu ale na pewno folder Kaspersky Lab Setup Files o raz Kaspersky Lab nie ważyły nawet kilkaset MB. Coś nie tak chyba Lunaticdreams z Twoim systemem Smile
Odpowiedz
#5
sprawdzałem już kilka razy i tyle waży.Wyp............tego kasperskyego i instaluję nową avireczke!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#6
dobra nowa Avira Lunatic jest tylko na download.com
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Plati własnie zSciągnełem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości