Web clipper - czy coś do zaznaczania?
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Najciekawsze wygrzebane i przetestowane pokrótce w gąszczu podobnych - ale jakoś żaden do mnie nie przemawia.
Znacie lepsze rozwiązanie? Po co mi to? Czytuje recenzje - chcę w trakcie zaznaczyć sobie fajne wyrażenia, etc.
Odpowiedz
#2
evernote.com
diigo.com
...
Odpowiedz
#3
Ja również używam dwóch wymienionych przez preter''a z wskazaniem na evernote (ponad 5000 notatek mam w tym zapisanych - bardzo polecam)
Odpowiedz
#4
Jest jeszcze Springpad:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Springpad jest genialnym rozwiązaniem dla kogoś kto robi np listy filmów do obejrzenia - używam od paru mscy, extra!

Ale po zapisaniu strony nic więcej z tym nie zrobię, prawda? nie zaznaczę fragmentu tekstu, ani nie dopiszę komentarza do danego fragmentu tekstu.

evernote - podchodziłem kilka razy z różnych powodów - nie leży mi. Do tego ograniczenie 150MB w wersji free wystarczy na parę tyg, następnie należałoby usunąć zawartość i tak w koło.

diigo.com z operą współpracuje..no powiedzmy że współpracuje. Podczas tych moich teścików zaczynałem z diigo i w sumie zapomniałem o nim dopóki nie przypomniałeś mi, wrzucam na FF 21 i bez przerwy ma etykietkę LOG IN, loguje ale toolbar nie działa i nic nie mogę poradzić, może no script mąci.

to by było chyba na tyle, jeszcze są jakieś addons wykonujące zrzuty ekranu, ale to nie dla mnie.

dzięki Wszystkim za komentarze!
Odpowiedz
#6
korbennn napisał(a):evernote - podchodziłem kilka razy z różnych powodów - nie leży mi. Do tego ograniczenie 150MB w wersji free wystarczy na parę tyg, następnie należałoby usunąć zawartość i tak w koło.


to akurat nie prawda limitem jest 60 MB na tydzień. Naprawdę nie zdarzyło mi się abym przekroczył tą granice-a tak jak mówię korzystam z tego programu dość regularnie
Odpowiedz
#7
yaslaw napisał(a):
korbennn napisał(a):evernote - podchodziłem kilka razy z różnych powodów - nie leży mi. Do tego ograniczenie 150MB w wersji free wystarczy na parę tyg, następnie należałoby usunąć zawartość i tak w koło.


to akurat nie prawda limitem jest 60 MB na tydzień. Naprawdę nie zdarzyło mi się abym przekroczył tą granice-a tak jak mówię korzystam z tego programu dość regularnie

Limit wynosi 60 MB na miesiąc -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Odpowiedz
#8
Sorki myślałem miesiąc a napisałem tydzień Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości