Dziwne zachowanie komputera
#1
Sorry, że znów zawracam Wam głowę ale może ktoś rzuci okiem na moje logi bo system mi nieco zwariował, mianowicie nie mogę niczego wyłączyć z autostartu ani przywrócić systemu, może to wina jakiegoś wirusa?

oto logi

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z góry dzięki.
Odpowiedz
#2
O4 - HKLM\..\RunOnce: [GrpConv]grpconv -oZnasz to?

O9 - Extra button: eBay - {C08CAF1D-C0A3-40D5-9970-06D067EAC017} -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(file missing) - do usunięcia
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Plati napisał(a):O4 - HKLM\..\RunOnce: [GrpConv]grpconv -oZnasz to?


To jest ok -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Załączam screen błędu jaki wyskakuje podczas próby wyłączenia jakiejś aplikacji w autostarcie za pomocą programu TuneUp może na coś się przyda.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Cytat: nie mogę niczego wyłączyć z autostartu ani przywrócić systemu, może to wina jakiegoś wirusa?

Log jest czysty.
Co do autostartu sprawdź czy twoje zainstalowane programy ochronne nie blokują dostępu do tej funkcji.
Z logów wynika ze masz spy-bota,anti-loggera,pc-toolsa nie mówiac o avirze.Z tego co pamietam to antilogger blokuje zmiany rejestru.
Poza tym masz Viste a w niej by cokolwiek robic musisz miec uprawnienia administratora

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Być moze jesli chodzi o przywracanie systemu jest podobnie.Mam NAV2009 i w nim jest funkcja integralności produktów.Kiedy jest właczona przywracanie systemu raportuje ze nie udało się przywrócic do poprzedniego punktu,ponieważ nie zaszły żadne zmiany w systemie.Po wyłaczeniu problemu nie ma.
Bardzo często przyczyną niemozności skorzystania z "funkcji przywracania" są uszkodzone punkty przywracania. Wystarczy jeden by wszystkie następne po nim nie działały .Wtedy jedyna radą jest wyłaczenie i ponowne właczenie tej funkcji.Wszystkie punkty zostaja skasowane i zapis zaczyna się od poczatku.
To oczywiscie przy załozeniu ze sama usługa jest właczona i wpisy w rejestrze jej dotyczace nie sa uszkodzone.Sprawdź w trybie awaryjnym czy działa.
Odpowiedz
#6
Zbycho, że też o tym nie pomyślałem faktycznie Zemana zablokowała tę funkcję, nawet gdy dałem wyłącz ochronę to nic to nie pomogło, dopiero gdy całkowicie wyłączyłem aplikację, mogłem wprowadzić zmiany w autostarcie, a co do punktu przywracania to pewnie też jest tak jak piszesz, zaraz wyłączę zresetuję tę funkcję i zobaczymy co się będzie działo.

Wielkie dzięki za pomoc, a Spy-bota już odinstalowałem bo też o nim pomyślałem a tu Zemana mnie załatwiła (a raczej pomroczność jasna).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości