Intel(R) Smart Connect Technology
#1
Mam pytanko, wie ktoś co to i do czego służy i czy warto to mieć na kompie, bo zainstalowałem to ale jeszcze nie skonfigurowałem.
Odpowiedz
#2
With Intel® Smart Connect Technology,1 stay current with automatic, no-wait updates to your e-mail, social networks, news, and more. While your system is in standby, it will periodically wake up to update the applications that are open. When you return to your system and open the lid, the latest content will be at your fingertips.

It also enables your computer to send updates to the cloud if you create items while you’re away from a network connection—for example, if you write e-mail while on a plane. This way, everyone has your latest thoughts and you always have the freshest data ready to go whenever you are.

Intel Smart Connect Technology is available on Ultrabook™, all-in-one, and standard PCs powered by the 4th generation Intel® Core™ processor family.
Immunet - PC Tools  Firewall Plus
Odpowiedz
#3
Po polskiemu:

Technologia Intel® Smart Connect1 umożliwia automatyczne aktualizowanie w czasie rzeczywistym kont pocztowych, profili w sieci społecznościowej czy komunikatów pochodzących ze środków masowego przekazu. Kiedy system znajduje się w trybie wstrzymania, okresowo wznawia działanie, aby zaktualizować otwarte aplikacje. Kiedy podniesiesz pokrywę urządzenia, będziesz mieć dostęp do najnowszych treści.

Ponadto komputer może wysyłać aktualizacje do chmury, jeśli utworzysz materiały, nie mając dostępu do sieci, na przykład napiszesz wiadomości e-mail w samolocie. Dzięki temu wszyscy będą wiedzieć, co u Ciebie słychać, a Ty zawsze będziesz mieć aktualne informacje w zasięgu ręki.

Technologia Intel Smart Connect jest dostępna w urządzeniach Ultrabook™, All-in-One i standardowych komputerach wyposażonych w procesory Intel® Core™ czwartej generacji.
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
#4
Czyli zbędne Smile Mi akurat nie potrzebne. Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości