TV do 2K
#1
Witam. Jaki polecacie telewizor do 1900-2000zł (oczywiście może być mniej Tongue).
Wielkość 40 cali, z portem USB tak aby przy podłączeniu dysku czy pendrive odtwarzał filmy w różnych formatach wraz z napisami i możliwością powieszenia go w przyszłości na ścianie. Telewizor będzie głównie podpięty do laptopa i służył jako drugi ekran lub do pooglądania czegoś z napisami jak wyżej.
Poszukuje porządnego produktu w dobrej cenie, najlepiej oferty z NEO24, tam chyba jest najtaniej a TV odebrałbym osobiście.
Odpowiedz
#2
Rozglądaj się za UE40ES5500, niestety aktualnie w tym sklepie nie jest dostępny. Sam mam ten model i z wyjątkiem uszkodzonej matrycy (trafił mi się taki egzemplarz) to bardzo dobry TV.
Odpowiedz
#3
Ja się tam zapytam bo z ciekawości zerknąłem... ten 40-calak ciągnie 55W?!Wow
Mam w domu 37" Samsunga, co prawda LCD z tradycyjnym podświetleniem, ładne kilka lat ma, ale jak ostatnio robiłem z ciekawości watomierzem pomiar, to wywaliło 165 W...
Kolosalna różnica.
Odpowiedz
#4
Jak będę miał narzędzie do pomiaru to na pewno dam znać jak to wygląda u mnie Smile.
Odpowiedz
#5
lukasamd napisał(a):Ja się tam zapytam bo z ciekawości zerknąłem... ten 40-calak ciągnie 55W?!Wow
Mam w domu 37" Samsunga, co prawda LCD z tradycyjnym podświetleniem, ładne kilka lat ma, ale jak ostatnio robiłem z ciekawości watomierzem pomiar, to wywaliło 165 W...
Kolosalna różnica.


Bo masz świetlówki w środku, teraz najbardziej oszczędne z podświetleniem ledami biorą ok 30-40 Watt przy rozmiarze 46 cali, ale obraz budzi wiele zastrzeżeń.
Dobry LCD z pełnym podświetleniem led , bierze nadal w granicach 120-160 Watt przy 40 calach.
Odpowiedz
#6
No właśnie zdziwiłem się, bo w domu jest drugi, bodajże Sharpa 24 LED i ten ciągnie jakieś 45W.
Odpowiedz
#7
Chyba zdecyduje się na ten

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ma dobre opinie, pojadę do Saturna zobaczyć go osobiście i zamówię na neo.
Odpowiedz
#8
Bardzo dobry wybór, dodatkowo ma wbudowane WiFi więc nie będziesz musiał ciągnąć Ethernetu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości