Promocja F-Secure Antivirus 2013 za darmo na rok
#1
Zaawansowana ochrona komputera przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym

Skuteczna ochrona przed nowymi, złożonymi zagrożeniami wymaga zaawansowanych technologii wykrywania i ochrony. Program F-Secure Anti-Virus 2013 oferuje rozbudowane rodzaje zabezpieczenia, ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, zainfekowanymi załącznikami wiadomości e-mail i innymi formami złośliwego oprogramowania. Automatyczne aktualizacje i błyskawiczne reakcje na nowe zagrożenia gwarantują najlepszą ochronę.

•Zaawansowana, oparta na chmurze internetowej i działająca w czasie rzeczywistym technologia ochrony przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i innymi powszechnymi zagrożeniami
•Szybkie reagowanie na wszystkie nowe zagrożenia
•Wykrywanie i usuwanie oprogramowania szpiegującego z komputera
•Stałe aktualizacje zapewniające nieprzerwane bezpieczeństwo
•Łatwa instalacja i prosta obsługa
Bez zakłóceń i obniżania wydajności komputera


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dzięki, przyda się Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#3
jak w chodze w ten link to pokazuje mi sie kwoty , ta promocja jeszcze jest ??
Odpowiedz
#4
Najwyraźniej już wygasła.
Odpowiedz
#5
Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Po pierwszej instalacji program nie mógł załadować modułów skanujących. Postanowiłem jeszcze raz zainstalować. Podczas drugiej instalacji komunikat, że nie można zainstalować wersji próbnej, gdyż była ona już kiedyś na tym komputerze zainstalowana. No to sobie skorzystałem z promocjiCraze
Odpowiedz
#7
Eryk42, prawdopodobnie po instalacji F-Secure nie pobrał wszystkich aktualizacji i dlatego występował ten problem.
Odpowiedz
#8
Polecacie? Za niedługo kończy mi się G Data i zastanawiam się nad następcą.
Odpowiedz
#9
PascalHP napisał(a):Eryk42, prawdopodobnie po instalacji F-Secure nie pobrał wszystkich aktualizacji i dlatego występował ten problem.


Dokładnie Smile po pobraniu aktualizacji działa

@ludendorf - ja polecę, używałem od wersji F-S AV 09, właściwie do 2012 i śmiało mogę polecić Smile
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#10
ludendorf napisał(a):Polecacie?
Nie używałem zbyt długo, ale kilka dni z odsłoną 2013 wystarczy mi, żeby móc polecić F-Secure.
Prosty w obsłudze, nie uprzykrza życia użytkownikowi i nie obciąża zbytnio zasobów sprzętowych Wink
Odpowiedz
#11
program nie mógł załadować modułów skanujących- nawet po aktualizacji ....
Odpowiedz
#12
Tibu napisał(a):program nie mógł załadować modułów skanujących- nawet po aktualizacji ....


Też to miałem, ale wyłączyłem kompa i poszedłem. Miałem zamiar później odinstalować ale teraz działa ok
Odpowiedz
#13
Mi aktualizacji nie chciało pobrać ale po restarcie wszystko działa jak należy.
Przy instalacji programu wykryło konflikt z COMODO Firewall ? WTF, dobra odinstalowałem comodo, F-Secure zainstalował się poprawnie i zainstalowałem Comodo ponownie. Mam nadzieje że nie będą się gryzły choć to dwa programy do różnych zadań.
Odpowiedz
#14
Ja teraz mam z innej promocji : F-Secure Internet Security 2013 i Polecam jako produkt F-Secure Wink

A za Promo Dziękuję - może w przyszłości się przyda taka instalka AV na rok Wink
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
#15
OPEN napisał(a):Ja teraz mam z innej promocji : F-Secure Internet Security 2013 i Polecam jako produkt F-Secure Wink

A za Promo Dziękuję - może w przyszłości się przyda taka instalka AV na rok Wink


Aby mieć ten program free na rok trzeba pobrać i zainstalować do 31.07.2013r (dane ze strony promo).
Instalacja online! Na XP przy instalacji pobiera spore bazy danych (ponad 400MB). Zużycie zasobów podczas normalnej pracy ok. 100 MB RAM i często 50% procka (chyba za często). Ja podziękowałem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

| na pokładzie: Panda Free + W8FC
Odpowiedz
#16
Na W7 kilka procesów, zużycie ramu w okolicach 70mb, procesora nie szarpie. Pracuje się miło, chociaż o niektóre programy pyta, czy zezwolić na dostęp do internetu (np. WebSite X5 Home 10).
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#17
Największy minus to spowolnienie rozruchu systemu. Niestety.
Odpowiedz
#18
A można jeszcze zainstalowac czy już po ptokach.
Odpowiedz
#19
Cały czas działa to promo , bo to jest trial na 365 dni.
Odpowiedz
#20
Działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości