zwykły świadomy user
#1
System operacyjny:
win8


Zastosowanie:
wszystkie po trochu + virtualbox


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
4670k, 16gb. Komp mocny ale zestaw powinien być lekki. Za routerem

Od lat właściwie nic mi się nie trafiło mimo używania ms essentials więc zastanawiam się czy warto płacić. Ogólnie rozważam
- emisoft internet security 86.6zl na fvat
- norton is 44zł na fvat
- wsa is 30$ bez faktury ale na 3 urządzenia w tym mac i android - nie wiem ile to jest tam warte
norton i wsa mają chyba mało przyjaznego firewalla ja lubie taki jaki kiedyś był w kerio - proste reguły gdzie od razu widać co robią

Dodatkowe może jeszcze zaczne używać sandboxie

Może ktoś się orientuje ile kosztuje potem przedłużenie pakietu na kolejny rok ?

ps mam jeszcze z pracy za free symantec endpoint ale działa tylko z win7 i nie wiem jak sie przedstawiają jego możliwości w stosunku do nortona is
Odpowiedz
#2
ra74 napisał(a):- norton is 44zł na fvat

Niezbyt legalny ten Norton.
ra74 napisał(a):- emisoft internet security 86.6zl na fvat

W sklepie Emsisoftu jest promocja, za 86,95 dostajesz 4 programy: Anti-Malware, Online Armor, Sticky Password i CyberGhost VPN. Warto!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Na takim zestawie nie powinieneś odczuć zestawu Emsisoft. Nie jestem tylko pewien czy ten najnowszy OA nie będzie dla Ciebie zbyt denerwujący. Podobno delikatnie opóźnia zamykanie okienek, a starsze wersje (przynajmniej dla mnie) zwiększały ping. Nie wiem czy ta przypadłość występuje w obecnej wersji.
Odpowiedz
#4
Eugeniusz tak odnośnie nortona Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości