Modem Wi-Fi
#1
Znacie jakiś dobry i w dobrej cenie modem wi-fi do komputera pc, bo aktualnie mam neta przez ethernet.


Dodano: 07 gru 2013, 12:53

Oczywiście chodzi mi o modem wifi usb do komputera.


Dodano: 07 gru 2013, 12:56

znalazłem takie coś, ale nie wiem jak z jakością :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#2
Takich mini to nie polecam, miałem okazję 3 używam i każdej zasięg był słaby.
Szukaj czegoś pełnowymiarowego, np. TP-Link TL-WN721N.
Odpowiedz
#3
ok dzięki jeśli znacie jeszcze jakieś dobre to piszcie chodzi mi też o dobry zasięg.
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#4
Jeżeli chcesz mieć naprawdę dobry zasięg, to np. TP-LINK TL-WR940N
Odpowiedz
#5
@up:
Przecież to ruter a nie modem na usbFacepalm
Odpowiedz
#6
Sorry, ale źle zrozumiałem pytanie. Zasugerowałem się tym, że masz neta prze Ethernet i chcesz tylko rozdzielić sygnał przez router na WiFi i do karty sieciowej Ethernetem.
Odpowiedz
#7
Kupiłem TP-Link TL-WN721N, ale mam problem z zainstalowaniem na PC, nie może znaleźć karty czy coś w tym stylu i nie wiem co zrobić Sad


Dodano: 13 gru 2013, 16:17

Tutaj mam zdjęcie z błędu :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 13 gru 2013, 16:43

Mam Windows 7 na PC od czego może być ten problem dodam, że komputer nie ma WI-FI, ale myślę, że nie jest potrzebne jeśli ta karta sieciowa pod usb ma wbudowane WI-FI. Modem mam Livebox 2.0. Na laptopie mam Windows 8.1 tam mam inny problem z instalacją bo karta nie ma oprogramowania pod ten Windows, a mimo to działa na laptopie a na PC nie ;/


Dodano: 13 gru 2013, 17:21

Już wszystko działa nie wiem, czemu jak z płytki instalowałem nie mogło karty znaleźć, ale gdy wszedłem na urządzenia i drukarki była widoczna karta, a przy niej wykrzyknik i po naciśnięciu napraw problem wyszukał system sam sterowniki i zainstalował i wszystko działa Smile
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości