Sprostowanie w Magazynie PC Format - Kaspersky Internet Secu
#1
Cytat: 6 kwietnia 2009 r. pojawił się w sprzedaży numer 5/2009 magazynu PC Format, w którym Redakcja opublikowała sprostowanie w sprawie testu rozwiązań typu Internet Security z numeru 2/2009. W teście tym, w wyniku błędu Redakcji, Kaspersky Internet Security 2009 zajął 8 miejsce ze współczynnikiem wykrywalności na poziomie 22,71%. Po ponownym dokonaniu testów okazało się, że wyniki są zupełnie odmienne.

W sprostowaniu Magazynu PC Format można przeczytać:

Program Kaspersky Internet Security 2009 został już wcześniej przez nas zbadany, Niestety, w wyniku błędu uzyskany wynik nie oddawał faktycznych możliwości tej aplikacji i był krzywdzący. Kaspersky Internet Security jest dobrym produktem, który w wyniku przeprowadzonej procedury i uwzględnienia założeń identycznych z przyjętymi podczas wcześniejszego testu uzyskał drugie miejsce, ustępując zwycięzcy jedynie w takich kwestiach, jak szybkość instalacji oraz nieznacznie większe zużycie zasobów podczas testu (...) Kaspersky jest najszybszym pod względem prędkości skanowania programem w teście. Kaspersky podjął się leczenia wszystkich plików i pozostawił jedynie niegroźne pliki tekstowe.

Po dokonaniu ponownego testu redakcja PC Formatu oceniła skuteczność wykrywania programu Kaspersky Internet Security 2009 na 100%

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
śmiech na sali
mamy panowie pierwsze 100 procentowe zabezpieczenie nie pozostaje nic innego jak robić przelew po kluczSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
to ciekawe ile ta paczka miała virusów?Niech już nie robią reklamy że 100% bo takiego antyvirusa nie było,nie ma i nie będzie!
Odpowiedz
#4
Widać jak spisało się "laboratorium" PC Format.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#5
dostali po dupie od władz kasperskiego, wystarczy jeden telefon i mamy sprostowanie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
może się dogadali damy wam do gazety trail 90 dni a wy nam 100%?
Odpowiedz
#7
Cytuję za PC Format 2/2009 odnośnie KIS 2009:

"Tymczasem w przeprowadzonych przez nas testach znaczna część testowej próbki malware nie została w ogóle przez Kaspersky''ego rozpoznana. Mało tego, nawet ręczne zmuszenie programu do przeskanowania konkretnego pliku zawierającego złośliwy kod (spośród naszej próbki) dało negatywny rezultat - o pomyłce z naszej strony nie może być mowy /"

PC Format to "Fakt" albo "Super Express" wśród gazet komputerowych.
Odpowiedz
#8
A wielu wierzy w te ich wspaniałe testy!
Odpowiedz
#9
wiecie moze po tych 2 miesiacach kaspersky dodal do swojej bazy wirusy z tego testu i poprosil jeszcze raz o "zbadanie" w zamian za full wersje dla calej redakcji, smiech na sali
Odpowiedz
#10
jak dobrze że nie kupuję gazet komputerowych, a moją książką dot. zabezpieczeń jest nasze forum i Wilders Smile
A co do tego sprostowania to... Korupcja, korupcja...
100% zabezpieczeń i to antywirus nie ma
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Nie pamiętam już kiedy czytałem tego typu czasopismo. Może jednak kiedyś kupię gdyby była ciekawa promocja AV czy pakietu Smile
Odpowiedz
#12
Parodia...
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości