Programy w TV o nowinkach technologicznych - czy jeszcze są takie?
#1
Witam. Pamiętacie może programy w telewizji o nowinkach technologicznych, nowościach w świecie IT, bezpieczeństwie i reszcie zagadnień okołokomputerowych i okołotechnologicznych jako takich?

Ja pamiętam, jeszcze ok. 2006 roku było e-life i progr@m na tvn24, wcześniej Technoskop i kilka innych, które co bodaj tydzień były emitowane.

Czy są jeszcze tego typu programy w TV?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Na bodajże TVN Turbo leciał gadżet, ale czy nadal leci... Oj nie wiem.
Na TV4 (chyba na tym) było też coś niemieckiego w podobnym guście...
Odpowiedz
#3
Cytat: Na TV4 (chyba na tym) było też coś niemieckiego w podobnym guście...

Galileo, ale tylko czasem jest coś o informatyce/elektornice.
Odpowiedz
#4
To jeszcze ktoś ogląda telewizje ? :E
Odpowiedz
#5
Jedyna aktualne, które mi przychodzą do głowy to programy z cyklu "Jak to działa" w TVP przygotowane i prowadzone przez R. Brzózkę...tu jest oficjalna strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a tu wykaz odcinków w poszczególnych sezonach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#41;
--------------\edit:
znalazłem jeszcze taki program, ale nie znałem tego
"Oferta Pana Alberta" i też ma swoją stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a na cyfrowym Polsacie jest cały kanał z podobnymi programami "Da Vinci Learning"
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
Dzięki Smile
Słabo satysfakcjonujące te programy Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Podziękuj za to internetom... to one zniszczyły tak prasę komputerową jak i takie programy w tv.
Odpowiedz
#8
@Lukas, dałbym repka, ale się nie da. Teraz zostaje internet, materiały wideo (czasem na YT lub czymś w tym stylu) i denna aktualna prasa komputerowa w formie fizycznej jak i cyfrowej na poziomie Chip''a
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#9
chomikos napisał(a):denna aktualna prasa komputerowa w formie fizycznej jak i cyfrowej na poziomie Chip''a

Gdy ja czytałem Eksperta i programowałem w Delphi to Ty jeszcze ssałeś cycka.
Nie mogłem się powstrzymać :E to jest silniejsze ode mnie Cool
Odpowiedz
#10
To ktoś tu jeszcze ogląda TV? Same reklamy i nic poza tym. Ewentualnie można oglądać sport, ale w sensownej jakości na płatne kanały trzeba trochę wyłożyć $$$...
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#11
Ja zamierzam się nieco przerzucić.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
chomikos napisał(a):(...) i aktualna prasa komputerowa w formie fizycznej jak i cyfrowej na poziomie Chip''a


Ej ej.. nie rozpędzaj się młody, dobra? ;D
Odpowiedz
#13
Strony IT newsowe dają radę, szkoda że w TV marność.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
lukasamd napisał(a):
chomikos napisał(a):(...) i aktualna prasa komputerowa w formie fizycznej jak i cyfrowej na poziomie Chip''a


Ej ej.. nie rozpędzaj się młody, dobra? ;D

Nie chcesz chyba powiedzieć, że Chip to dobry magazyn...?
Odpowiedz
#15
Jest jeszcze program Mango-ciagle jakies nowosci technologiczne pokazujaTongue
Odpowiedz
#16
Lue napisał(a):Jest jeszcze program Mango-ciagle jakies nowosci technologiczne pokazujaTongue

Haha Grin
Odpowiedz
#17
ktośtam napisał(a):Nie chcesz chyba powiedzieć, że Chip to dobry magazyn...?


Tego nie powiedziałem, bo prostu chciałem stwierdzić, że są źródła cyfrowe na poziomie Grin
Odpowiedz
#18
Lue napisał(a):Jest jeszcze program Mango-ciagle jakies nowosci technologiczne pokazujaTongue


Ten program był dobry ale przestał po tym jak odeszli Klaudiusz i GulczasWink
Odpowiedz
#19
Chip z "Prasy papierowej" jest chyba najlepszy, ale to wszystko i lepiej masz za darmo w necie.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#20
Eugeniusz napisał(a):
chomikos napisał(a):denna aktualna prasa komputerowa w formie fizycznej jak i cyfrowej na poziomie Chip''a

Gdy ja czytałem Eksperta i programowałem w Delphi to Ty jeszcze ssałeś cycka.
Nie mogłem się powstrzymać :E to jest silniejsze ode mnie Cool

Programowałeś i czytałeś Eksperta mając 7 lat? Made my daySuspicious

Wysłane z mojego Tracer''a X30 przy użyciu Tapatalka
0x DEADBEEF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości