Proxomitron
#1
Mam pyatnko do forumowiczów którzy używają programu Proximitrion
otóż mam z nim problem,nie mogę mu załadować(grać pliku konfiguracyjnego)prox-config-sidki-2009-02-13
wyskakuje mi ciągle błąd,próbowałem na wszelakie sposoby i lipa,reinstalacja też nic nie dała.
Wspomoże mnie ktoś?
Następne pytanko czy można jakoś włączyć odtwarzanie filmików na stronach z wiadomościami?
przykład

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

bez użycia programu filmik jest
z łączonym softem filmik znika (zamiast tego są 2 opcje toogle i flash po nacisnięciu toogle filmik się pojawia ale chciałbym aby filmik ładował się po wejsciu na stronkę


Ach dla tych co nie wiedzą cóz to za sofcik podam krótki opisik
Proxomitron - Jeden z pionierskich programów filtrunkowych. Wprawdzie program umarł wraz ze śmiercią autora, ale nie traci na czasie i można z niego nadal korzystać. Aplikacja jest piastowana przez zainteresowanych. Jest to typ proksiarza - Wasze przeglądarki internetowe (dowolna z obsługą proxy) muszą być skonfigurowane na przechodzenie przez proxy 127.0.0.1, port 8080. Po montażu i uruchomieniu mamy dostęp do opcji z zasobnika systemowego:



Szeroka oferta filtrów blokujących wraz z możliwością ich edycji lub kreowania nowych. Nie sposób wyliczyć tu wszystkich możliwości ale lecą w kosmos skrypty, gify, flashe, bannery, popupy, ciastka...... Nie ma strony konfiguracyjnej wprost w przeglądarkach, ale ma za to prosty w obsłudze system "zaznaczania opcji". Plus operuje na listach w postaci plików *.txt, które można bezpośrednio edytować w Notatniku i co jest łatwiejsze do wykonania niż action files poprzednika. Można też tworzyć zupełnie nowe pliki na bazie pomysłów własnych. Zrzutki konfiguracji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Program ma zbyt przekolorowany drażniący interfejs, ale coś tam można pokombinować, by nie było tak "strasznie" (można zmieniać "tekstury" w opcjach programu, ściągnąć alternatywne skóry). Pomijając wygląd, który jest rzeczą ostatnią do brania pod uwagę w tematyce filtrowania, Proxomitron jest bardzo dobrym narzędziem www.
Odpowiedz
#2
3 raz z rzedu pisze tego posta... wyglada to tak jakby baza danych nie reagowala na nowe posty... strange.

OK, zatem do rzeczy.

Ad.1.
File > Load Config File > wybierasz plik z konfiguracja i go otwierasz, nastepnie
File > Save Default Settings.
That''s all.

Ad.2.
Musialbys pogrzebac w pliku konfiguracyjnym (ja np tak zmienilem domyslny wyglad strony Google ktory byl utrzymany w tonacji ''nocnej'').
Jesli chodzi o tę opcję mnie ona nie przeszkadza, wrecz przeciwnie uwazam to za bdb funkcje, kiedy to film czeka na mnie z odtwarzaniem np w przypadku kilku otwieranych zakladek z filmami na YT.
BTW. Jesli mozesz popraw nazwe tematu bo jest literowka w nazwie programu - latwiej bedzie ''szukajacym'' znalezc ten watek.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
dzięki Creer,wiesz z tymi filmikami to nie dla mnie,czasem daję dla dziadka posiedzieć i chciałbym aby miał jak najłatwiej.

Dzięki
Odpowiedz
#4
You are welcome.

Tak na szybko, otorzylem okno Proxomitron''a kliknalem button ''Web page'' w polu find wpisz: fla, lub toggle > pojawia sie wyniki ktore mozesz odhaczyc - ktoras z tych opcji jest za to odpowiedzialna, potestuj, po wylaczeniu ktorej filmy dzialaja.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości