Promocja Norton Internet Security 2014 za darmo na 180 dni. (PL)
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

1.Pobierz Norton Internet Security 2012 Netbook Edition na 6 miesięcy za darmo w wersji OEM z tego linku:
Mirror 1:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mirror 2:(Polecam)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

2.Po gotowej instalacji, pojawi się rejestracji. Jeśli ekran pop-up się nie pojawi, kliknij na "Norton Account" w głównym menu. Wpisz swój adres e-mail i utwórz konto bądź zaloguj się na istniejące konto Norton Account:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

3.Zaloguj się do swojego konta Norton tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

następnie kliknij "Produkty".
4.Znajdziesz w tym miejscu klucz na 180 dni do Norton Internet Security. Teraz możesz pobrać i zainstalować Norton Internet Security 14 PL. Nie musisz uprzednio odinstalować wersji 12, gdyż 14 zrobi to dla nas.
5.Od teraz cieszysz się legalną licencją Norton Internet Security 2014 na pół roku.
Odpowiedz
#2
Nie powiedziałbym, że jest to legalne Wink
Odpowiedz
#3
LowcyGier napisał(a):Nie powiedziałbym, że jest to legalne Wink

Możesz szerzej się wypowiedzieć w tej kwestii, bo paplać każdy może.
Odpowiedz
#4
Mogę napisać, ale skoro twierdzisz, że paplam, to po co mam Ciebie wtajemniczać??
Odpowiedz
#5
LowcyGier napisał(a):Mogę napisać, ale skoro twierdzisz, że paplam, to po co mam Ciebie wtajemniczać??

Bo wypowiadasz się na forum, i nie tylko ja to czytam, a jak coś piszesz to podziel się swoją wiedzą, jeśli uważasz,że moderacja wrzuca nielegalne sposoby na pozyskanie licencji.
Odpowiedz
#6
@LowcyGier
Prawdopodobnie doszedłeś do wniosku po zobaczeniu hostingu używanego mn. przez piratów? Masz moje słowo, że program jest w 100% legalny. Zrobiłem backup na kilku innych hostach, aby instalator nie wygasł. Jeśli metoda wyżej opisana byłaby nielegalna, to dlaczego metoda działa od kilku lat? Wink
Odpowiedz
#7
Napiszę tak - do jednorazowej instalacji jest to legalne ale ludzie i tak będą kombinować, żeby uzyskać więcej niż 180 dni ( dalej to już jest piractwo ).

Boję się pisać co dalej bo pewnie wielu wykorzystałoby tą metodę a mi oberwałoby się - po warnie lub banie.
Odpowiedz
#8
LowcyGier napisał(a):Napiszę tak - do jednorazowej instalacji jest to legalne ale ludzie i tak będą kombinować, żeby uzyskać więcej niż 180 dni ( dalej to już jest piractwo ).

Boję się pisać co dalej ale pewnie wielu wykorzysta tą metodę a mi oberwie się - po warnie lub banie.


A czy gdzieś powyżej jest napisany sposób na wielokrotną aktywację ?
Możesz ten soft instalować wielokrotnie na czystym systemie, i w żaden sposób nie łamiesz tym prawa.Koniec kropka.
Odpowiedz
#9
Nie chodzi mi o soft ( sam program ) tylko o licencję Smile
Odpowiedz
#10
LowcyGier napisał(a):Napiszę tak - do jednorazowej instalacji jest to legalne ale ludzie i tak będą kombinować, żeby uzyskać więcej niż 180 dni ( dalej to już jest piractwo ).

Boję się pisać co dalej bo pewnie wielu wykorzystałoby tą metodę a mi oberwałoby się - po warnie lub banie.

Z całym szacunkiem ale czemu się martwisz o innych ludzi? Są ludzie i ludzie. Norton daje licencje, do jednorazowego użytku, a co ludzie z tym zrobią... zrobią co ze chcą.
Odpowiedz
#11
Może masz Mikołaju rację. " Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. " Niech każdy kto chce wykorzysta te 180 dni " legalnej " licencji.
Odpowiedz
#12
Ze względu na serwery na których jest upnięta instalka powinno to promo być natychmiast usunięte przez admina.
Odpowiedz
#13
Jest takie powiedzenie że darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda.
Lub też jak dają to trza brać,a jak biją uciekać Cool
Odpowiedz
#14
Widzę, że co nie co muszę dalej wyjaśnić.
Serwery są jak najbardziej legalne. To ludzie z nich robią hostingi dla warezów. Linki pochodzą, z mojego backupu na potrzeby SG, i nigdy nie były i nie są dostępne nigdzie indziej.
Instalator wyżej widoczny, pobrałem z OFICJALNEJ STRONY ponad rok temu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Mikołaju nie mówie że są nielegalne ale wciskają śmieci i wołają o lajki na jakieś gó...a a to powinno być niedopuszczalne na forum o bezpieczeństwie komputerowym.

Tyle jest fajnych i czystych bez ograniczeń hostingów np. mega.
Odpowiedz
#16
Człowiek jest gorszy od... no właśnie trudno określić za ch... nie dogodzisz zawsze się jakieś marudery znajdą Suspicious
Odpowiedz
#17
Wychodzę z założenia, że mamy inteligentnych użytkowników forum, którzy wiedzą jak się bezpiecznie poruszać po internecie i na co lepiej nie klikać Wink
Odpowiedz
#18
Użytkownicy forum wiedzą ale trafi się nowy co nie wie i potem będzie rozpisywał że sobie kompa na SG zasyfił.
Odpowiedz
#19
Nie dostrzegam tu zadnych nielegalnych dzialan - instalujesz i deinstalujesz program, co w tym nielegalnego?
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
#20
grzechu1999 napisał(a):Nie dostrzegam tu zadnych nielegalnych dzialan - instalujesz i deinstalujesz program, co w tym nielegalnego?


Napisałem kilka postów wyżej, że nie chodzi o program, tylko o licencję Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości