Dwa ciekawe moim zdaniem artukuły z wp.pl
#1
Globalny atak cyberprzestępców z Ukrainy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nasza-Klasa pomogła zaprojektować Internet Explorera

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#2
IE od NK to na pewno płatnyWink będzie tak jak tosię robi ze wszystkim na ich portalu!
#3
Może powstanie jakiś temacik, gdzie będzie można wrzucać z linkami do ciekawych artykułów z innych stron? Nikt nie będzie miał pretensji, jak to miało miejsce kilka razy ostatnio.
#4
amateusZ napisał(a):Może powstanie jakiś temacik, gdzie będzie można wrzucać z linkami do ciekawych artykułów z innych stron? Nikt nie będzie miał pretensji, jak to miało miejsce kilka razy ostatnio.


Pogaduchy to dział o wszystkim i o niczym. Tematy wstawione nie uruchamiają się automatycznie. Trzeba na nie klikać a nikt nie jest do tego zmuszany Smile
Pomysł z działem "Linki" nie jest moim zdaniem zbyt dobry, ponieważ w różnych działach wstawiamy linki związane z różnymi tematami.
Można by na głównej stronie Avira AntiVir Polska pokazywać wyłącznie nowe tematy związane z Avirą a pozostałe byłby ukryte. Wejść do nich można by wyłącznie przez forum.
#5
A może utworzyć temat o programach w wersji BETA?Bo tak to każdy program ma swój temat i czasem ciężko go póżniej znaleść.
#6
Może lepiej stworzyć osobny dział: "Linki od Jurka" i będzie wiadomo gdzie nie trzeba zaglądać i co można tam zastać.
#7
Ratatui napisał(a):Może lepiej stworzyć osobny dział: "Linki od Jurka" i będzie wiadomo gdzie nie trzeba zaglądać i co można tam zastać.


Może jednak lepiej stworzyć osobny dział: "Linki od Ratatui" i będzie wiadomo gdzie nie trzeba zaglądać i co można tam zastać Grin
Nowy gigantyczny botnet, ten sam temat jak wyżej w wydaniu dobrychprogramów.pl:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#8
Ratatui napisał(a):Może lepiej stworzyć osobny dział: "Linki od Jurka" i będzie wiadomo gdzie nie trzeba zaglądać i co można tam zastać.

Grin Buehehe padłem !
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
#9
mbm86 napisał(a):Grin Buehehe padłem !


Ja padam gdy widzę to logo Avasta u Ciebie Grin Buehehe
#10
Jurek napisał(a):
mbm86 napisał(a):Grin Buehehe padłem !


Ja padam gdy widzę to logo Avasta u Ciebie Grin Buehehe


Dzieci i piraci głosu nie mają.
#11
Ratatui napisał(a):Dzieci i piraci głosu nie mają.


Nie baw się w Boga.
#12
W ramach przypomnienia - od osobistych wycieczek macie czat/PW/emaile/IM, to forum nie jest miejscem na takie dyskusje.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości