Czy ten zestaw wystarczy ?
#1
System operacyjny:
Windows 7 ultimate 64-bit


Zastosowanie:
Ściąganie plików , serfowanie po internecie , czasami bankowość , czasami zakupy.


Obecnie korzystam z G Data antiwirus 2014 + malwarebytes free jako skaner + Adblock + Bitdefender traficlight + dodatek virustotal do przeglądarki + HitmanPro.Alert
Czy to wystarczy ?
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#2
Czy wystarczy? Heh... Jest OK Smile Nie warto szukać dziury w całym przy komercyjnych (czy też niektórych darmowych) produktach wiodących producentów jeśli sprawdzają się na danym sprzęcie i systemie. Dodatek VT bym sobie darował, ale to kwestia indywidualna. Nie wiem na ile skuteczny jest BankGuard, bo nigdy z niego nie korzystałem. Także tego... jeśli komputer nie działa ociężale, nie widzisz opóźnienia podczas wczytywania stron, itp., to zestaw zupełnie wystarczy.

Zaporę sieciową podarowałem sobie od momentu zainstalowania Windows 8 - korzystam tylko z systemowej - ale nie wiem, czy firewalla potrzebujesz. Jak wiadomo masa użytkowników nie korzysta i wszystko jest w ok. Oczywiście nie nawołuję do pozostawienia tej kwestii.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#3
Miszel03 napisał(a):dodatek virustotal do przeglądarki


Miszel03 , jak się nazywa ten dodatek?
Odpowiedz
#4
Miszel03 napisał(a): System operacyjny:
Windows 7 ultimate 64-bit


Zastosowanie:
Ściąganie plików , serfowanie po internecie , czasami bankowość , czasami zakupy.


Obecnie korzystam z G Data antiwirus 2014 + malwarebytes free jako skaner + Adblock + Bitdefender traficlight + dodatek virustotal do przeglądarki + HitmanPro.Alert
Czy to wystarczy ?

Tak to może być + Comodo Firewall i Malwarebytes anti-exploit. Smile
Do adblocka ghostery i self destructives cookies (prywatność bardziej)


Dodano: 27 kwie 2014, 22:01

wojek napisał(a):
Miszel03 napisał(a):dodatek virustotal do przeglądarki


Miszel03 , jak się nazywa ten dodatek?

Patrz tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Któreś z tych będzie ok Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
zbc napisał(a):Któreś z tych będzie ok Smile


Właśnie je przejrzałem, i VTzillajest bardzo ciekawy akurat jak na moje potrzeby
(ściągam sporo archiwów rar, zip i plików - raczej bezpiecznych, ale zawsze jakieś wątpliwości są);
Scan Url withu mnie nie działa, ale to nie ma znaczenia, bo ten VTzillana razie zostaje. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
wojek napisał(a):
zbc napisał(a):Któreś z tych będzie ok Smile


Właśnie je przejrzałem, i VTzillajest bardzo ciekawy akurat jak na moje potrzeby
(ściągam sporo archiwów rar, zip i plików - raczej bezpiecznych, ale zawsze jakieś wątpliwości są);
Scan Url withu mnie nie działa, ale to nie ma znaczenia, bo ten VTzillana razie zostaje. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cieszę się, że znalazłeś coś dla siebie Smile . Spróbuję VTzilla.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości