Pakiety narzędziowe
#1
Jakie pakiety narzędziowe Waszym zdaniem są najlepsze?
Odpowiedz
#2
Masz na myśli aplikacje, które robią cuda z systemem? Przyspieszają go, naprawiają i optymalizują? Moim zdaniem testowanie takich aplikacji było fajne na nadmiar czasu i nudę za młodu. Od lat nie korzystam z zewnętrznych aplikacji i wydaje mi się, że zwyczajnie umierają, bo każdy dorasta Grin Oczywiście są programy skupiające w jednym miejscu możliwość włączenia/wyłączenia pewnych usług i funkcji, ale osobiście wolę zrobić to z poziomu systemu - jeśli w ogóle jest taka potrzeba.

Kiedyś ceniłem sobie TuneUp Utilities, a było to może jakieś 10 lat temu, kiedy jeszcze wychodziłem z błędnego przekonania, że to porządne aplikacje; płatne - muszą być super. Tak naprawdę odpowiedz na pytania: Co chcesz zrobić z systemem? Do czego ma służyć Ci ten pakiet narzędziowy ?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#3
Ja również korzystam jedynie z CCleanera. Jeden jedyny soft, po którym jeszcze nigdy nie było naprawdę dziwnych problemów Smile
Kiedyś używało się i innych - jv16 PowerTools czy też xp-antispy jeszcze na WindowsXP i bodajże Viście.. Więcej robiły jednak problemów aniżeli pożytku.
Odpowiedz
#4
Również korzystam jedynie z CCleanera.
I w pełni zgadzam się zNikitą , że zewnętrzny soft do optymalizacji to już raczej przeszłość... Pamiętam TuneUp Utilities - jeszcze w pierwszych wydaniach...
Zanim urósł i zaczął absorbować niewiele mniej zasobów niż np. usługi które proponuje wyłączyć (w sumarycznym zestawieniu) w celu przyspieszenia pracy maszyny i systemuWink
System i jego funkcjonowanie można przecież zoptymalizować manualnie (pod indywidualne potrzeby), bez konieczności sięgania po zewnętrzne, często komercyjne rozwiązania.
Odpowiedz
#5
Kolejny + na ccleaner już 4 xd.
Odpowiedz
#6
CCleaner+CCEnhancer, a także darmowy JetClean (szkoda, że od ostatniej aktualizacji mija rok). Oba od paru lat nic mi nie popsuły i są przydatne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości