Lekka ochrona na XP w starym komputerze
#1
Windows XP
Tutaj wpisz używany system operacyjny


Internet, maile, portale społecznościowe, bankowość elektroniczna ...
Napisz, do jakich celów jest używany komputer np. zakupy, bankowość, portale społecznościowe


2GB RAM
Podzespoły bazowe komputera

To jest stary blaszak, tylko 2GB RAMu i zestaw ma być lekki.
Ponieważ jest to XP już bez wsparcia zakładam AppGuard, mając wcześniej Webroot AnywhereSecurity Complete. I AppGuard nie działa.
Długie rozmowy z supportem AppGuard i okazuje się, że sie gryzą. Bez Webroota AppGuard działa.Co Wy na to?
Czy AppGuard jest dobrym rozwiązaniem.
Dodaje jeszcze MBAM na żądanie.
Odpowiedz
#2
Proponuję 360 is + do tego Privatefirewall
Odpowiedz
#3
Ale ja chcę, żeby AppGuard był. Może wystarczy, tylko MBAM na żądanie i tyle?
Odpowiedz
#4
Teoretycznie tak... ale z drugiej strony wydaje mi się, że Webroot z przywracaniem stanu systemu to jednak lepsze rozwiązanie.
Musisz sam zdecydować, bo ani to ani to oprogramowanie nie jest "typowe" w swojej klasie.
Odpowiedz
#5
lukasamd napisał(a):Teoretycznie tak... ale z drugiej strony wydaje mi się, że Webroot z przywracaniem stanu systemu to jednak lepsze rozwiązanie.
Musisz sam zdecydować, bo ani to ani to oprogramowanie nie jest "typowe" w swojej klasie.

A np. Webroot + Rolback RX dla XP?
Odpowiedz
#6
tofana napisał(a):A np. Webroot + Rolback RX dla XP?
Jestem zaGrinPrzynajmniej w teorii fajnie to wygląda.
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz
#7
Sorgi napisał(a):Proponuję 360 is + do tego Privatefirewall

Potwierdzam , najlżejszy zestaw. Przetestowane na podobnej konfiguracji. Praktycznie znikome obciążenie.
Odpowiedz
#8
OK , dzięki!
Odpowiedz
#9
Zamiast 360IS spróbuj 360 Total Security lub CIS (CIS bez privatefitewall). Ja chińczykom nie ufam (360). 360 TS może być ciężki (zależy od konfiguracji [profil ochrony]).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Sorry, poradziłem EIS, ale to może być za ciężko na starego kompa, pomyliłem tematy.Smile

(Post do skasowania)
Odpowiedz
#11
AppGuard+PrivateFirewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości