Promocja 1 rok Glary Utilities Pro
#1
Glary Utilities Pro - Narzędzie przyjęto ze sporym entuzjazmem wśród zagranicznych użytkowników nie tylko ze względu na prostotę obsługi, ale przede wszystkim za szybkość i skuteczność działania. Glary Utilities został zaopatrzony w dziesiątki modułów przeznaczonych m. in. do czyszczenia dysku z zbędnych plików, naprawiania skrótów i wpisów w rejestrze, odinstalowywania niepotrzebnych programów, optymalizacji pamięci, defragmentacji rejestru, zarządzania menu kontekstowym, szyfrowania plików, kasowania i odzyskiwania danych, łączenia i dzielenie plików, wyszukiwania pustych folderów czy analizy dysków.

Dodatkowo program został wyposażony w menu Konserwacja, w którym za pomocą 2 kliknięć myszką można przeprowadzić pełen proces optymalizacji systemu.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Czy darmowa wersja wciąż stoi w miejscu od lat? Miałem je przez całe lata u siebie i zawsze Glary było dla mnie symbolem programu bezpiecznego i stabilnego...jak jest teraz?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
wersja darmowa nie stoi w miejscu bo są aktualizacje ostatnia była 3 lipca 2014. Nie spotkałem się żeby ten program zepsuł system po prostu robi swoje ....
Odpowiedz
#4
OK...pewnie wypróbuję Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Bezpieczny to on jest, ale tak czy siak trzeba spojrzeć co usuwa, np. puste foldery.
Jedno co powiem, kurcze to potężna duża kobyła i różnicy między wersją płatną a darmowa nie ma prawie żadnej.
To co on robi w sumie można pobrać kilka mniejszych programów i to samo osiągnąć, ale jak dają to czemu nie spróbować Smile
Odpowiedz
#6
w tym linku macie jakie funkcje są w wersji free a jakie w wersji pro (dużych różnic nie ma)


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości