Promocja Keylogger Pro dożywotna licencja
#1
Keylogger Pro to programktóry rejestruje się wszelkiej aktywności na komputerze - naciśnięcia klawiszy, odwiedzanych stron internetowych, programy uruchamiane, otwierane pliki, aktywność schowka itp. Posiada również możliwość automatycznego podjęcia tajnych zrzuty ekranu w określonym przedziale czasu, aby Zarejestruj dzienniki zarejestrowanych danych, które mają być ukryte, i być chroniony hasłem.



Link :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]





Mam pytanie który bedzie lepszyten program czy może Zemana AntiLogger ??
Odpowiedz
#2
To dwie przeciwstawne grupy programów
- Keylogger Pro to po prostu "legalny" szpieg (dałem cudzysłów, bo tego typu programy choć legalnie rozpowszechniane, to ze względów etycznych ich stosowanie jest naganne), który zbiera w tle dane z użytkowania komputera...z reguły instaluje się je po to, by potajemnie kontrolować jakiegoś użytkownika...ich okrojoną wersją są często programy do tzw. kontroli rodzicielskiej
- natomiast Zemana AL czy nasz polskiSpyShelter, choć działają nieco inaczej, to ich rolą jest wykrywanie i blokowanie takich programów monitorujących, jak opisany wyżej.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
dzięki ichito ,oj boże racja Smile
Odpowiedz
#4
Niestety, koniec:

Cytat:UPDATE: This giveaway has been canceled. Myjad, the developer of this program, has refused to provide enough license keys for everyone. Unfortunately, they did not tell us this before we started this giveaway. Sorry everyone! We will be back tomorrow with another giveaway… one that works. :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości