Arcabit otrzymuje VB100 (92,8%)
#1
Stało sięIdea

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Widać, że silnik BitDefendera zrobił swoje Grin
Odpowiedz
#3
lukasamd napisał(a):Widać, że silnik BitDefendera zrobił swoje Grin
Dokładnie.
Bez niego byłby na samym dole Grin .
Tylko...czemu Emsisoft jest trochę niżej niż BitDefender? None

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Aracabit bez silnika marki bitdefender za dużo by nie zdziałał.
Bitdefender zablokował pewni 3/4 z tego co było testowane.
Pozdrawiam Miszel03.
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#5
Bitdefender - 93,8%
Arcabit - 92,8%
...a więc to zasługa tylko i wyłącznie nowego silnika. Różnica wynika zapewne z przestarzałych baz danych Arcabitu.
Odpowiedz
#6
Wokulski napisał(a):Bitdefender - 93,8%
Arcabit - 92,8%
...a więc to zasługa tylko i wyłącznie nowego silnika. Różnica wynika zapewne z przestarzałych baz danych Arcabitu.

Tylko i wyłącznie. Teraz tylko czekać aż nasi Polscy specjaliści pochwalą się, że udało im się odkryć super nowoczesne technologie i to dzięki im Arcavir jest tak skuteczny.
Odpowiedz
#7
Szkoda że FM Antivirus nie było. Miał by jeszcze lepszy wynik, tam to już kompletnie nic poza logo nie zmienili Wink
Odpowiedz
#8
Konkurencja też korzysta z tego silnika....
Odpowiedz
#9
Oczywiście, ale to buduje błędne opinie o oprogramowaniu.
Odpowiedz
#10
lukasamd napisał(a):Oczywiście, ale to buduje błędne opinie o oprogramowaniu.
To znaczy?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
lukasamd napisał(a):Oczywiście, ale to buduje błędne opinie o oprogramowaniu.
Waves napisał(a):
Wokulski napisał(a):Bitdefender - 93,8%
Arcabit - 92,8%
...a więc to zasługa tylko i wyłącznie nowego silnika. Różnica wynika zapewne z przestarzałych baz danych Arcabitu.

Tylko i wyłącznie. Teraz tylko czekać aż nasi Polscy specjaliści pochwalą się, że udało im się odkryć super nowoczesne technologie i to dzięki im Arcavir jest tak skuteczny.

Malkotenci. Przeanalizowałem dokładnie wyniki. Silnik BitDefendera wykorzystuje G-Data, F-Secure, Ashampoo, Bullguard, Emsisoft, Quihoo, Trustport, eScan, Kingsoft... nie wymieniłem czegoś? Pewnie jeszcze trochę tego jest.F-Secure (uznana stara marka) i Ashampoo w tym teście nie było. G-Data, Bullguard, Qihoo, eScan i Trustport miały wynik odrobinę lepszy (od samego Bitdefendera nawet), Emsisoft 91,5% więc gorzej od naszego i nie zaliczył VB100 przez brak detekcji z WildList.

Skąd w was tyle jadu? Jak "u nas" ma być dobrze jak wszystko sami tłamsimy w zarodku?
I nie mówię tu tylko o polskim antywirusie... wydaję mi się, że wszystko co "polskie" było, jest i zawsze
będzie złe... dlaczego tak wielu firmom ciężko jest się wybić? M.in. Przez takich tu, o.

PS

Nawet sukces Roberta Lewandowskiego jest wszędzie "hejtowany" Grin
Jeśli kogoś uraziłem - przepraszam.
Odpowiedz
#12
Waves napisał(a):
Wokulski napisał(a):Bitdefender - 93,8%
Arcabit - 92,8%
...a więc to zasługa tylko i wyłącznie nowego silnika. Różnica wynika zapewne z przestarzałych baz danych Arcabitu.

Tylko i wyłącznie. Teraz tylko czekać aż nasi Polscy specjaliści pochwalą się, że udało im się odkryć super nowoczesne technologie i to dzięki im Arcavir jest tak skuteczny.

Arcabit kolego, Arcabit. ArcaVir skończył się na wersji 2013.
"super nowoczesnymi technologiami" o różniastych nazwach chwalą się chyba wszyscy a to jakiś SafeBox, a to co innego... a tak naprawdę w wielu przypadkach to jedno i to samo w ładnym opakowaniu. Czysty marketing - ale jakoś nie widziałem, by ktoś narzekał takim chwaleniem się. Nie widzę więc problemu.
Odpowiedz
#13
RobertoUno napisał(a):Malkotenci. Przeanalizowałem dokładnie wyniki. Silnik BitDefendera wykorzystuje G-Data, F-Secure, Ashampoo, Bullguard, Emsisoft, Quihoo, Trustport, eScan, Kingsoft... nie wymieniłem czegoś? Pewnie jeszcze trochę tego jest. G-Daty, F-Secure (uznane stare marki), Ashampoo i Quihoo w tym teście nie było. Bullguard, eScan i Trustport miał wynik odrobinę lepszy (od samego Bitdefendera nawet), Emsisoft 91,5% więc gorzej od naszego i nie zaliczył VB100 przez fałszywe alarmy.

Skąd w was tyle jadu? Jak "u nas" ma być dobrze jak wszystko sami tłamsimy w zarodku?
I nie mówię tu tylko o polskim antywirusie... wydaję mi się, że wszystko co "polskie" było, jest i zawsze
będzie złe... dlaczego tak wielu firmom ciężko jest się wybić? M.in. Przez takich tu, o.

PS

Nawet sukces Roberta Lewandowskiego jest wszędzie "hejtowany" Grin
Jeśli kogoś uraziłem - przepraszam.

Czemu nasze polskie firmy nie mogą sie wybić ??
Proszę firma z pod warszawy "SilentiumPC" polska firma, która robi całkiem dobre chłodzenia i obudowy, i jakimś cudem się wybiła, i na polskim rynku sprzedaje całkiem sporo.
Jak mnie pamięć nie myli polski program i rozwijany przez polaków: SpyShelter
Tak samo ma dobre mniemanie i całkiem fajnie sie spisuje.
A co do Antywirusa, taka prawda jak napisał @lukasamd "..wzbudza to błedna opinie" i to ejst prawda, bo na swoim silniku dany soft nie daje rady, pytanie teraz zasadnicze, czy ten program co ma silnik Bitdefendera w tym przypadku dajmy "Arcabitę" który jest w temacie będzie dalej rozwijany ??
Czy dojdą do niego kolejne technologie ??
Zaczynam stwierdzać, i może obym się mylił ze tak nie będzie.
G-Data nawet ze korzysta z silnika Bitdefendera to kiedyś korzystała z innych silników i jest to program rozwijany tak samo jak wspomniany F-Secure.
Ale cóż mogę się mylić i czas na to pokaże, lecz prawda jest jedna jak zostało napisane, "wzbudza to blednę opinie o danym produkcie".
Prosty przykład Silniki Diesla Fiata który stworzył Common Rail siedzą też w silnikach VW, a przecież w wiekszosci ludzie tego nie wiedzą, wiec kolejny przykład pokazujący co potrafi mylić.
Odpowiedz
#14
Akurat SpyShelter jest chyba znany i ceniony bardziej za granicą niż w Polsce Smile
"Gdata nawet ze korzysta z silnika Bitdefendera to kiedyś korzystała z innych silników i jest to program rozwijany tak samo jak wspomniany F-Secure"
Czyli chcesz powiedzieć, że Arcabit i inne programy na silniku BD nie są rozwijane? Myślisz, że nie będą? Skąd takie założenie? A wprowadzenie takiego rozwiązania (sugestie wielu forumowiczów) to krok w tył czy w przód? Taki program nie samym silnikiem żyję i chcąc się wybić wręcz musi wprowadzać nowe technologie, bo choć w pakietach Antivirus wykrywalność to podstawa, już w IS oprócz tego wręcz MUSI być jeszcze opakowana wieloma innymi rzeczami, które pozwolą "lepiej się zabezpieczyć" Grin
Odpowiedz
#15
RobertoUno napisał(a):I nie mówię tu tylko o polskim antywirusie... wydaję mi się, że wszystko co "polskie" było, jest i zawsze
będzie złe... dlaczego tak wielu firmom ciężko jest się wybić? M.in. Przez takich tu, o.

PS

Nawet sukces Roberta Lewandowskiego jest wszędzie "hejtowany" Grin
Jeśli kogoś uraziłem - przepraszam.
Zdziwisz się pewnie, ale od lat na m.in. tym forum wspiera się inny polski produkt, który nazywa się SpyShelter...czemu?...bo to produkt nowoczesny, skuteczny i dzięki temu posiadający odpowiednie atuty, by stać się marką światową...no i stał się.
Wszystko, co ma w nazwie "Arca" od lat na polskim rynku kojarzy się z czymś niedopracowanym, nieskutecznym i tym samym...jeśli mówimy o bezpieczeństwie danych...czymś, czemu nie ufa się za bardzo lub w ogóle. oczywiście fajnie jest, że program odbił się od dna i zaczyna notować bardzo dobre wyniki, a że zrobił to przy pomocy zapożyczonej technologii?...trudno, ale to nie jest nic unikalnego przecież, o czym sam wspominasz cytując długa listę producentów bardziej znanych.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
RobertoUno napisał(a):Akurat SpyShelter jest chyba znany i ceniony bardziej za granicą niż w Polsce Smile
"Gdata nawet ze korzysta z silnika Bitdefendera to kiedyś korzystała z innych silników i jest to program rozwijany tak samo jak wspomniany F-Secure"
Czyli chcesz powiedzieć, że Arcabit i inne programy na silniku BD nie są rozwijane? Myślisz, że nie będą? Skąd takie założenie? A wprowadzenie takiego rozwiązania (sugestie wielu forumowiczów) to krok w tył czy w przód? Program nie samym silnikiem żyję.

Nie powiedziałem tego że programy na silniku BD są nie rozwijane, czytaj ze zrozumieniem. Powiedziałem tylko ze myślę, i i ryzykuje stwierdzając że tak może być dlatego dodałem obym się mylił.
Moje założenia są stąd patrząc na to co się dzieje na rynku naszych antywirusów.
Jak mnie pamięć nie myli kiedyś istniał taki antywirus jak McAfee nadal istnieje, ale dla mnie tylko i wyłącznie nazwą.
Odpowiedz
#17
W takim razie obyś się mylił, bo chcąc coś osiągnąć wydaję się naturalne, że trzeba robić coś ponad przeciętność Smile
Odpowiedz
#18
Ceny Arcabit też ma ponadprzeciętne patrząc na to co oferuje - 140 zl za 1rok/1pc. Tutaj nawet nie ma co komentować, w tej cenie można znaleźć znacznie lepsze rozwiązania oferujące szerszą ochronę, ...no i trudno go nazwać w pełni polskim produktem.
Odpowiedz
#19
Wokulski napisał(a):Ceny Arcabit tez ma ponad przecietne patrzac na to co oferuje - 140 zl za 1rok/1pc. Tutaj nawet nie ma co komentowac, w tej cenie mozna znalesc znacznie lepsze rozwiazania oferujace szersza ochrone, ...no i trudno go nazwac w pelni polskim produktem.

To rzeczywiście trochę sporo. Ale znalazłem też 149 zł dla 5 stanowisk Smile
Może będzie jeszcze jakaś wersja free Wink
Odpowiedz
#20
IS 99 zł do konca 2015, 5 stanowisk. Oferta po zainstalowaniu probnej wersji. Kupilem :-)
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości