Prośba - Emsisoft Anti-Malware
#1
Witam.

Panowie mam taką małą prośbę.Jako że kończy mi sięEmsisoft Anti-Malware za parę dni chciał bym przedłużyć sobie okres jego użytkowania.Z tego co wyczytałem za każdą osobę która zainstalujeEmsisoft Anti-Malware z tego linka dostanę dodatkowe 30 dni.Jeśli jakieś osoby były by chętne pomóc to z góry bardzo dziękuję Smile.

Direct download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Product page:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Jak masz wirtualną maszynę np. VirtualBox zainstaluj na niej ściągnięty program. Wcześniej zanim go pobierzesz zmień swoją lokalizację przy pomocy programu np. CyberGhost i aktywuj ją również będąc podłączonym przez VPN. Ja tak sobie sam przedłużyłem licencję Smile
Odpowiedz
#3
O ciekawe Smile.To jesli bym np lokalizacje zmienił np 5 razy to o 5 razy mi przedłuży ?
Odpowiedz
#4
Spróbuj to się przekonasz Tongue
Odpowiedz
#5
No tak tylko się teraz zastanawiam czy za takie kombinacje licki nie stracę ?.
Odpowiedz
#6
juh napisał(a):Jak masz wirtualną maszynę np. VirtualBox zainstaluj na niej ściągnięty program. Wcześniej zanim go pobierzesz zmień swoją lokalizację przy pomocy programu np. CyberGhost i aktywuj ją również będąc podłączonym przez VPN. Ja tak sobie sam przedłużyłem licencję Smile

Zdajesz sobie że to nielegalne działania skierowane przeciwko producentowi oprogramowania? Tym bardziej, że nasze forum współpracuje w pewnym sensie z Emsisoftem Wink

Sorgi napisał(a):No tak tylko się teraz zastanawiam czy za takie kombinacje licki nie stracę ?.

Stracisz Wink
Odpowiedz
#7
No t ładnie ale bym się wkopał Wink. Dobrze że tego nie zrobiłem.
Odpowiedz
#8
Waves napisał(a):Zdajesz sobie że to nielegalne działania skierowane przeciwko producentowi oprogramowania? Tym bardziej, że nasze forum współpracuje w pewnym sensie z Emsisoftem Wink

W takim razie przepraszam, ale dodam że wczoraj jak przeczytałem na jednym z portali internetowych o wydaniu Internet Security Emsisoft od razu zakupiłem na 3 lata gdyż koszt takiej licencji jest kuszący. Mam nadzieję, że ten jednorazowy wybryk nie zostanie źle potraktowany.
Odpowiedz
#9
Waves napisał(a):Tym bardziej, że nasze forum współpracuje w pewnym sensie z Emsisoftem
Współpracuje?? Hmm nie nazwałbym tego współpracą, choćby nieoficjalną. Raczej kurtuazyjne, przyjazne kontakty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości