[Zamienię] Total Commander na SpyShelter Firewall
#1
Zamienię Total Commander na SpyShelter Firewall lifetime.
Odpowiedz
#2
Jak chcesz zamienić skoro TC jest przypisany do konkretnej osoby. To nielegalne
Odpowiedz
#3
Masz jakiś problem?
Odpowiedz
#4
Cytat:1. Licencja jest dożywotnia i obejmuje wszystkie aktualizacje programu.
2. Zakup dla osoby prywatnej - posiadając pojedynczą licencję można zainstalować program na kilku komputerach pod warunkiem, że w danym momencie program będzie używany tylko na 1 z nich i będzie go używać tylko osoba na którą jest wystawiona licencja.
3. Zakup dla firmy - program można zainstalować na większej liczbie komputerów niż przewiduje to zakupiona licencja jednak w danym momencie można używać programu tylko na tylu komputerach ile posiada się zakupionych licencji.
4. Licencja dla osób prywatnych jest wystawiana na imię/nazwisko a dla firm na pełną nazwę firmy.
Program w wersji testowej nie posiada ograniczeń funkcjonalnych ale można go używać tylko przez 30 dni a potem należy go odinstalować bądź zakupić.


@Pivoman:
Masz coś, co obala treść licencji?
Jeżeli nie, temat poleci do kosza, bo faktycznie próbujesz wtedy sprzedać coś niezgodnie z warunkami licencji.
Odpowiedz
#5
@lukasamd:
Nie mam nic, więc po co ten krzyk?
Poza tym, gdzie jest napisane, że chcę coś sprzedać?.Wink
Odpowiedz
#6
Ja tu nie krzyczę, zwracam uwagę na to, że jeżeli ktoś weźmie od Ciebie tę licencję, to i tak nie będzie ona ważna.
Słowem, to wymiana nieco bez sensu, nie uważasz? Smile
Odpowiedz
#7
Co to znaczy według Ciebie "nieważna"? Wink
Znasz w ogóle system rejestracji TC?
Ja nikogo nie pytam czy jego licka na SSWF jest legalna, bo zakładam, że to pewnik, tak jak i mój.
Błagam, nie jestem piratem i darujmy sobie ten kabaret.
Odpowiedz
#8
To Ty masz problem. Sprzedaż licencji przypisanej do kogoś innego jest nielegalne. Sam kupiłem więc znam treść zapisu licencji.
Wzięcie czy kupienie od Ciebie (zamiana). Niczym się nie różni od tego jakbym sobie pobrał z Torrenta. Takie są realia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości