Który Tablet wybrać?
#1
Witam
Mam zamiar zakupić nowy Tablet w cenie do około 1250 zł.
Wyszperałem dwie propozycje z MM:
Wariant I: Tablet SAMSUNG Galaxy Tab 4 10.1 LTE 16GB Białyza 1250 zł
Wariant II: Tablet LENOVO Yoga 10 HD+ (B8080-3) Srebrny za 1200zł
Kod:
http://www.mediamarkt.pl/produkty-porownanie.html?id=8653
Mają służyć do:
Przeglądania internetu-portale społecznościowe, filmy z YouTube, oglądanie np. TVP Stream. Połączenie z siecią poza domem.
Proszę o poradę który wariant wybrać?
Odpowiedz
#2
Oczywiście chodzi o wybór jednego Smile
Odpowiedz
#3
Wtrącę inną propozycję, bo akurat ostatnio interesowałem się tańszymi produktami, które również mogą spełniać oczekiwania przedstawione powyżej. Zapoznaj się ze szczegółami i specyfikacją tabletu Colorovo CityTab Supreme 8’’ H, który pracuje pod kontrolą systemu Windows 8.1. Cena urządzenia z 1 GB RAM oraz procesorem Intel Atom Z3735E to około 600-700 zł, a wcale nie jest powiedziane, że tablet jest jednocześnie 2 razy gorszy od modeli Galaxy, czy Yoga. To oczywiście inna półka, ale czasami warto się zastanowić.

Informacje:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A tutaj test i dość obszerna recenzja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#4
Proszę o poradę odnośnie zakupu tabletu w cenie do 500 zł. Tablet będzie wykorzystywany przede wszystkim oglądania filmików szkoleniowych podczas podróży do pracy, ewentualnie do internetu. Na pewno przydałby się dobry wyświetlacz i wejście słuchawkowe. Jeżeli w tej cenie udało by się znaleźć model w wbudowanym modemem to chętnie go rozważę. Biorę pod uwagę jedynie modele dostępne w Polskiej dystrybucji. Chciałbym uniknąć problemów z ewentualnymi naprawami gwarancyjnymi.
Odpowiedz
#5

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości