Smartfon do max 400zł
#1
Witam Smile
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#2
Oferta w Play bez telefonu, a do tego dokup Motorole Moto E. Myślę, że w tych pieniądzach ją zostaniesz. Pozdrawiam!

Wysłane z XT1039
Odpowiedz
#3
Jako telefon wybrałbym Lumię 520/530. Obydwie mieszczą się w segmencie i działają płynnie. Pierwsza ma moim zdaniem lepszy stosunek jakości do ceny, za to w drugiej masz większą pewność, że będziesz miał najnowszy system. Chociaż 520 ma mieć WP 10 Smile . Tutaj wybór należy do ciebie.
W sprawie ofert się nie wypowiem, gdyż mało co wiem na ten temat.
Odpowiedz
#4
Mając do dyspozycji 400 zł można coś sobie wybrać.

Można kupić sobie zwyczajną, ale trwałą Nokię z platformy Asha. Może nie jest to jakieś szczytowe osiągnięcie telekomunikacji, ale do dzwonienia i smsowania wystarczy. A i można posłuchać muzyczki Smile. Koszt to jakieś 300 zł z Morele. Nie musisz więc aż tak pilnować baterii i dmuchać na wyświetlacz. Sprzętowa klawiatura qwerty to także duży plus.

Ze smartfonów to mamy dwie opcje (nowe). Albo chińszczyzna z Androidem (często z DualSIM) albo Windows Phone (Lumia 520). Można ewentualnie kupić coś używanego, czy to WP czy Android. Ja za swoją Motorolę Moto G w idealnym stanie z dokumentacją dostałem 500 zł, więc za 400 zł można pewnie coś fajnego wyhaczyć, jakiegoś Ace''a albo Xperię ze średniej półki.

Gdybym miał wybierać między Lumią 520 a chińskim Androidem, wziąłbym Lumię. Masz gwarancję w Polsce, bardzo sympatyczny system i całkiem niezłą jakość wykonania. Za chińszczyzną przemawia tylko jedna zaleta - pewnie w tej cenie można zdobyć telefon z DualSIM. Bierzesz sobie taki model ze wsparciem dla Aero2 i masz jakiś tam darmowy internet. Nie wiem co ludzie widzą w tych chińskich telefonach zamawianych przez aliexpress, czekaj miesiąc albo dwa na jakiś tam sobie telefon, praktycznie bez gwarancji i do tego na dennym Androidzie Tongue.

Bierz Lumię, nawet używaną za 300 zł.
Odpowiedz
#5
Dzieki za odpowiedzi. Gieniu, ja generalnie pracuje w Callcenter z orange i znam większość tel o jakich mowa. Ashe totalnie mnie nie interesują a zależy mi raczej na androidzie i min. 1 Gb ram. wiem, mam duze wymagania. Ja mam obecjie Huawei y 300 i myslalem nad rootem do nowszej wersji jednak ja totalnie nie potrafie tego robic ani nawet nie szukalem szczegolow a jak juz cos gdzies przypadkiem czytalem to czarna magia Tongue
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#6
No to może coś z Kruger&Matz? Za 400 zł dostaniesz nowy Mist, z 4 GB pamięci masowej (mało trochę, ale można dokupić kartę), 1 GB RAM, 4.3 cala wyświetlacz, DualSIM no i jakiś tam aparat 8Mpix z lampą. Nienajgorsza konfiguracja za 400 zł. Zakup "wporzo" Smile

A co do słuchawek to się nie wypowiem. Twój problem wynika prawdopodobnie z tego, że korzystasz ze słuchawek bez pilota. Chyba...
Odpowiedz
#7
możliwe, że masz rację. A co do telefonu, który podałeś poczytam, pooglądam, dowiem się Grin bo nie za wszelką cenę mój wykładowca z Grafiki Inżynierskiej chce udupić Xd
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#8
Boniaszek napisał(a):co sądzisz o roocie mojego obecnego Huaweia ?
Nie wiem. Miałem tylko jeden telefon z Androidem, Motkę Moto G - bez roota, bez kombinowania. Wszystko działało. Poza Deezerem, ktoremu brakowało RAM-u.
Boniaszek napisał(a):Słyszałem i czytałem gdzieś że Android 4.4.4 jest szybszy na starszych telefonach. CO o tym powiesz ty ? Może masz jakiś poradnik łatwy jak to zrobić i potem ew. zmiany cofnac itp ?
Nie umiem tego robić, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Teraz mam Apple i nie robię jailbreakingu.
Boniaszek napisał(a):Umiesz rzutować ? Grin bo nie za wszelką cenę mój wykładowca z Grafiki Inżynierskiej chce udupić Xd
Ostatnie moje rzuty to podstawówka, lekcja techniki. Nie pytaj mnie o takie rzeczy, przykro mi Sad.

Umiem trochę informatyki i filozofii. Teraz próbuję sił w ekonomii Grin
Odpowiedz
#9
Okej Grin Motorole Moto E mogę tak zakupić jednak... zobaczyłem coś takiego :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Firma mi nieznana, co o tym telefonie sądzicie ? Niby 4 rdzenie, niby 8mpx i przednia kamerka ale.. na huaweiu się zawiodłem i nie chciałbym tez znowy brac czegos z czego nei bede zadowolony po 1.5 roku Tongue
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ew ten telefon. Na mobzilli Pan polecał Smile jako jedyny teraz ze mną rozmawiasz więc może swoje sugestie mi tutaj podaj

Edit.

Czytałem, że Lenovo ze mądrymi telefonami wchodzi jeszcze w tym roku na polski rynek. Chyba warto poczekać i ocenić wszystko Grin

A co do wcześniejszego wątku z wyskakującym napisem iniciuje.. Kupiłem jak radziłeś Gieniu słuchawki z mikro i problem nie występuje
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości