Gdy gram w diablo 3 na Lenovo y510p dłużej to łapie zwiechy.
#1
Cześć, od niedawna mam problem z freezami w diablo 3. Gdy gram dłużej w diablo 3 po jakimś czasie łapie freeza, zawięchę na parę sekund i wywala mnie z netu. Słychać taki dźwięk trrrr ale później wszystko wraca do normy. O co chodzi? Działam na laptopie Lenovo Y510P a system to Windows 7 x64 bity. To nie wina w internetu ani routera bo w innym mieście miałem ten sam problem.
Odpowiedz
#2
Sprawdź temperatury. Najlepiej odpal grę i monitoruj je na bieżąco w trakcie Smile
Odpowiedz
#3
Zaktualizowałeś sterowniki od grafiki? Miałem kiedyś podobny problem z CS:GO - po 30 minutach gry potrafiło wywalić BSOD''a bądź wyświetlić tylko czarny ekran. Nic więcej nie mogłem robić, pomagał tylko restart.
Odpowiedz
#4
Temperaturę od grafiki sprawdziłem trochę nietypowym sposobem bo po prostu dałem rękę pod spód lapka i wcale nie był gorący. Sterowniki mam najnowsze. Czy problemem mogą być dwie karty graficzne dedykowane? SLI nvidia geforce 755gt
Odpowiedz
#5
bit napisał(a):Temperaturę od grafiki sprawdziłem trochę nietypowym sposobem bo po prostu dałem rękę pod spód lapka i wcale nie był gorący. Sterowniki mam najnowsze. Czy problemem mogą być dwie karty graficzne dedykowane? SLI nvidia geforce 755gt
E nie, to nie jest dobry sposób. Plastik bardzo często nie ma bezpośredniego kontaktu np. z układem chłodzenia (właściwie w ogóle nie ma), więc taki test daje fałszywe wyniki.

Naprawdę, zainstaluj jakąś apkę do sprawdzania temperatury: Speedfan, Everest, SIW chyba też ma taką funkcję.
Odpowiedz
#6
Everesta bym sobie odpuścił.

Ale wspominany Speedfan, ok.
Ja dołożę ci HWMonitor.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości