Promocja F-secure Freedome VPN za darmo na rok
#1
Cytat:Aplikacja Freedome to wyjątkowo proste w obsłudze rozwiązanie zabezpieczające oraz chroniące Twoją prywatność w Internecie.

Zalety

Prywatność w sieci: żadni hakerzy, szpiedzy ani reklamodawcy nie mogą Cię wyśledzić.
Bezpieczeństwo sieci Wi-Fi: chroń swoje połączenie za pomocą funkcji VPN i łącz się bezpiecznie z publicznymi punktami dostępowymi.
Prostota obsługi: wystarczy kliknąć jeden przycisk, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i prywatność w sieci.

Bezpieczne przeglądanie

Oglądaj świat z bezpiecznego poziomu prywatnej sieci. Aplikacja Freedome blokuje szkodliwe strony i aplikacje.

Ochrona sieci Wi-Fi

Aplikacja Freedome szyfruje Twoje dane, więc nikt inny ich nie odczyta. Nawet jeśli połączysz się z podejrzaną siecią lub niezabezpieczoną publiczną siecią Wi-Fi.

Niewidzialność

Nie pozwalaj na podglądanie Twoich informacji. Aplikacja Freedome chroni Twoją prywatność i zapewnia anonimowość.

Nie do wyśledzenia

Masz dość reklamodawców śledzących każdy Twój ruch? Dzięki aplikacji Freedome nie będą mogli tego robić.

To taki internetowy teleport

Przenoś się ze swojej wirtualnej lokalizacji do miejsc na drugim końcu świata. Jest to przydatne, gdy chcesz zapewnić najlepszą jakość połączenia, uzyskać dodatkowy poziom prywatności lub używać ulubionych usług w obszarach, w których są one niedostępne.

Zezwól aplikacji Freedome na nawiązanie połączenia z najbliższą chmurą firmy F-Secure lub wybierz wirtualną lokalizację z listy dostępnych krajów. Przydatne w podróży, gdy chcesz na przykład obejrzeć swój ulubiony serial w usłudze strumieniowej transmisji danych (większość blokuje zagraniczne adresy IP).


Aby skorzystać z promocji instalujemy:
Android

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Apple

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I aktywujemy kluczem:
Kod:
K4KC4M
Odpowiedz
#2
Zord napisz prosze jak jest z zużyciem baterii bo obawiam się że włączony VPN w tym przypadku też sporo drenuje akumulator. Tak miałem m.in. przy NoRootFirewall. Pozdrówka.
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
#3
Niestety nie wiem jak jest z użyciem baterii, mam telefon z WP a na ten system f-secure apki nie wydał.
Odpowiedz
#4
Po wpisaniu kodu z 7 dni zrobiło się 30 dni, też tak macie?
Odpowiedz
#5
Z ładowaniem baterii jest zawsze tak samo: ładujesz codziennie! Wink
Odpowiedz
#6
Pablo fanatyk napisał(a):Zord napisz prosze jak jest z zużyciem baterii bo obawiam się że włączony VPN w tym przypadku też sporo drenuje akumulator. Tak miałem m.in. przy NoRootFirewall. Pozdrówka.


Gdy miałem noRootFirewall na samsungu trend to nawet nie czułem żeby ta apka bardziej wyczerpywała baterie ... - zalezy jaki telefonik Smile
Odpowiedz
#7
Poza tym ochrona zawsze kosztuje, coś za coś.
Odpowiedz
#8
Kod na 106 dni: W9F4CT
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości