Promocja Emsisoft Anti Malware na 3 PC za 29,20 zl
#1
Witam

mam dla was taki mały prezencik, mianowicie dostałem na maila promocje na SoftMaker Office 2012 + Emsisoft Anti Malware 9 na 3 PC. Emsisoft każdy zna wiec nie będę przedstawiał, SoftMaker Office 2012 to bardzo dobry pakiet biurowy , całkowicie kompatybilny z MS Office(dużo dokladniej niż Oo lub Lo) którego ja sam osobiście używam mimo tego ze posiadam licencje na MS Office. Praca na tym pakiecie to naprawdę przyjemność. Jest to promocja na upgrade z bezpłatnej wersji SoftMaker Office lub bezpłatnego Ashampoo Office. Nawet dla Emsisoft się opłaca i warto to kupić jeśli ktoś nie chce pakietu office chociaż polecam gorąco bo naprawdę warto. Smile

Cena Softmaker Office 2012 Standard(dozywotnia licencja) + Emsisoft Anti Malware na 3 PC to aż 29,20 zł.
Cena Softmaker Office 2012 Profesional(dozywotnia licencja) + Emsisoft Anti Malware na 3 PC to aż 83,55 zł.

Rożnica w pakiecie Standard do Professional jest taka ze w Professional jest dodany eM Client do pakietu.(super programik do obsługi kont pocztowych)

link do promocji ważny tylko do wtorku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#2
Dzięki za info. Przyznam się że też dostałem maila z tą promocją, ale oczywiście poleciał do kosza bez czytania Sad
Ale na szczęście jeszcze zdążyłem i za całe 29,20 nabyłem Softmaker Office Standard + EAM na 3 pc. Dzięki jeszcze raz za info.
Odpowiedz
#3
Eh, już normalne ceny, szkoda, łyknąłbym Wink
Odpowiedz
#4
@wacek_1984

sprawdź PW Smile
Odpowiedz
#5
Promo za szybko się skończyło więc trzeba obejść się smakiem Wink
Odpowiedz
#6
Promocja jeszcze działa, przed chwilą sprawdziłem. Tylko jak się kliknie w link z 1 postu to nie wbija automatycznie kodu rabatowego. Trzeba wpisać kod rabatowy: ifro
Dzisiaj nawet pokazuje 29,10 PLN.
Trzeba się spieszyć, bo to chyba do dziś jest ta promocja.
Odpowiedz
#7
Tak potwierdzam z kodem wszystko ok Smile
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#8
Żeby kupić trzeba posiadać konto? Jeżeli tak czy jest bezpłatne?
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#9
Może wie ktoś ile czasu jest na aktywację tej licencji na EAM? Bo moja obecna jest jeszcze na prawie pół roku i nie chce aktywować tej nowej z promocji. I żeby się za pół roku nie okazało że czas aktywacji tej licencji z promocji już minął.
Odpowiedz
#10
Witaj Zycho.
Generalnie nasze licencje od momentu wygenerowania w systemie muszą być aktywowane w przeciągu 10 miesięcy.
Jeśli podeślesz do mnie w prywatnej wiadomości klucz, to będę mógł sprawdzić, do kiedy powinien być aktywowany.

Mogę, jeśli chcesz również połączyć obie licencje.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
#11
Witam,

posiadanie konta na SoftMaker jest bezpłatne.

Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#12
Ok dzięki za informację w takim razie sobie kupię Smile
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#13
Mikołaj napisał(a):Witaj Zycho.
Generalnie nasze licencje od momentu wygenerowania w systemie muszą być aktywowane w przeciągu 10 miesięcy.
Jeśli podeślesz do mnie w prywatnej wiadomości klucz, to będę mógł sprawdzić, do kiedy powinien być aktywowany.

Mogę, jeśli chcesz również połączyć obie licencje.

Pozdrawiam,

Mikołaj

Dzięki za informację. Jak da radę połączyć licencje to będę wdzięczny. Wysłałem dane na priva.

Pozdrawiam,
Piotrek
Odpowiedz
#14
Witam,

naprawdę wato kupić, o pierwsze tanio po drugie obydwa programy są naprawdę dobre.

Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#15
Czy wersja Softmaker Office z tej promocji też jest na max 3 pc? Bo jakoś nie zauważyłem takiej informacji przy zakupie, a w mailu z licencją też nie ma info o tym.
Odpowiedz
#16
zycho napisał(a):Czy wersja Softmaker Office z tej promocji też jest na max 3 pc? Bo jakoś nie zauważyłem takiej informacji przy zakupie, a w mailu z licencją też nie ma info o tym.

Witam,

tak SoftMaker Office Standard z tej promocji jest na 3 PC zarówno jak i Emsisoft Anti Malware.

Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz
#17
Po info od kolegi @Jacenty że licka na 3pc też łyknąłem, najwyżej opchnę emisoft za 30zł ;D i Będę miał office za free Wink)
Odpowiedz
#18
Promocja działa ponownie do 10 stycznia.
Przy zakupie SoftMaker Office Standard (upgrade do wersji Free) w cenie 30,50 zł !!! (przed chwilą sprawdzałem) dostajemy licencję na Emsisoft Anti-Malware na 3 pc.
Trzeba wpisać kod: ifro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Cebula mi z butów wyłazi, ale czy jak kupić to 3x czy jest mozliwość że mi zsumują licencje ?Smile
Odpowiedz
#20
Witaj Wacek.

Niestety nie ma takiej opcji. Nie łączymy licencji pochodzących z promocji. Smile

Pozdrawiam,

Mikolaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości