Inne O&O Defrag Professional 17 za darmo
#1
Cytat:O&O Defrag to kompleksowe narzędzie do wszelkich działań związanych z defragmentacją dysków. Aplikacja umożliwia wykonywanie analizy dysków, wyświetla proces defragmentacji w sposób graficzny, a także posiada zaawansowany moduł raportów. Ponadto posiada moduł planowania wykonywanych działań dzięki czemu można określić w jakim okresie mają być wykonywane działania oraz szereg innych preferencji.

Główną zaletą aplikacji jest rozbudowany a zarazem czytelny interfejs. Program dodatkowo wyświetla szczegółowe informacje na temat zainstalowanych dysków. Wersja testowa jest funkcjonalna przez 30 dni. Program dostępny jest w angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

Producent zapewnia, że używanie narzędzia do defragmentacji zapewnia znaczne zwiększenie wydajności systemu Windows. Wśród zaawansowanych funkcji oprogramowania warto wymienić defragmentację wielu dysków jednocześnie, dostosowanie do obciążenia systemu, optymalizację dysków SSD, itd.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie wersji angielskiej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Super promo. Program wysoko oceniany po darmowym MyDefrag co do skuteczności. Na meila trzeba chwilę czekać ale jednak wysyłają. Zord-zapewne musi przyjść drugi meil od nich żeby pełna wersja była aktywowana tak? Plusik leci.
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
#3
Moim skromnym zdaniem najlepszy program do defragmentacji dysku Wink
Odpowiedz
#4
Niewiem jak u was ale mi klucz pasuje tylko do wersji niemieckiej.
Odpowiedz
#5
@Jacenty możesz przetłumaczyć jak to jest licka ?Smile Bo translate mi głupieje.

Dzięki
Odpowiedz
#6
Licencja - Lizenz, czegoś takiegoż jak licka nie ma w niemieckim Smile
Odpowiedz
#7
Gość napisał(a):Niewiem jak u was ale mi klucz pasuje tylko do wersji niemieckiej.

Mi działa z wersją angielską:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
@Jacenty - ale mi chodzi na ile itp ?Grin
Odpowiedz
#9
Nie rozumiem o co tobie chodzi, co na ile ?
Odpowiedz
#10
Czy jest to klucz że tak to ujmę w stylu LifeTime, czyli aktualizacje za free itp.
Odpowiedz
#11
Licencja jest Life-Time ale bez możliwości darmowego Upgrade do wersji 18.
Odpowiedz
#12
Dzięki.
Odpowiedz
#13
U mnie działa z angielską wersją. Dzięki!
Odpowiedz
#14
Już kilka różnych e-maili podałem i nic na żaden nie przyszło od kilku dni.
Odpowiedz
#15
Już mnie nie kręci defragmentacja Craze
Odpowiedz
#16
Eugeniusz napisał(a):Już mnie nie kręci defragmentacja Craze

SSD ? Smile
Odpowiedz
#17
Dzięki bardzo Smile Email przyszedł do 2dni.
Btw, wykonałem defragmentację wbudowanym narzędziem Microsoftu, pokazało 0% fragmentacji (partycja systemowa).. .następnie włączyłem O@O Defrag i zeskanowałem ponownie, pokazało 11% Smile
SSFW + Sbie
Odpowiedz
#18
Mam do Was pytanie. Mianowicie co to jest że oddefragmentacjii tym programem komputer włącza sie 15 minut-ekran z logo HP wisi te 15 właśnie minut i dopiero uruchamia się Windows. Bardzo dziękuje za odpowiedzi i proszę o porady co robić.
Odpowiedz
#19
Witanko. Promo się już chyba skończyło ale jeżeli otrzymaliście niemiecką wersję to przyda się Wam spolszczenie. Ja skorzystałem z tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a do wersjii 17.5.559

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
#20
Czy to był taki sam klucz dla wszystkich? Jeśli tak to mógłby ktoś podać? Bo ja nieopacznie skasowałem meila z linkiem do aktywacji... :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości