Jaki darmowy menadżer haseł pomijając keepass i lastpass?
#1
Cześć. Jaki darmowy menadżer haseł pomijając keepass i lastpass polecicie?
Odpowiedz
#2
Sticky Password:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersji 6 na stronie producenta już nie widać, ale można jeszcze pobrać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Wersja 8 jest bezpłatna nie ma tylko opcji związanych z synchronizacją.
Odpowiedz
#4
Sicky Password i tylko to, bardzo dobry program i jak już zord napisał jest darmowy bez możliwości synchronizacji haseł czyli po każdej nowej instalacji musisz wpisywać wszystko na nowo albo zrobić po prostu Backup haseł z poziomu programu. Smile Aktualnie dzisiaj kupiłem licencje dożywotnia na ten program za polowe ceny.
Odpowiedz
#5
@Jacenty @zord @Toruniak Okej, dzięki za info. Zastanawiam się nad kupnem pełnej wersji gdzie najlepiej ją kupić?
Odpowiedz
#6
A Myślisz o jakiej wersji?
Roczna z synchronizacją na kilka urządzeń - na 1 rok:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Lub bez ograniczeń czasowych, ale tylko na komputer i bez sychronizacji z innymi urządzeniami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Hmm, żeby była najnowsza. A tak to nie specjalnie. A czy ten program będę mógł nagrać także na pendrive?
Odpowiedz
#8
Toruniak napisał(a):Lub bez ograniczeń czasowych, ale tylko na komputer i bez sychronizacji z innymi urządzeniami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Witam,

Licencja dożywotnia posiada synchronizację z wszystkimi urządzeniami jako że to pełna wersja tego programu. I tą proponowałbym Ci kupic, masz wtedy Upgrade do nowszej wersji za darmo więc będziesz miał zawsze aktualną wersję Sticky Password Premium.
Skorzystaj z linku podanego przez Sławka to tanio za tą cenę. Smile
Odpowiedz
#9
Dzięki za info, dzisiaj zrobię przelew. A moglibyście mi napisać jeszcze czy jak mam bank Pko BP to się robi normalnie przelew jedno razowy na ich konto podaje się maila i dane i na maila otrzymam klucz jak wygląda zakup takiej aplikacji? Przyznam, że dopiero raczkuję jeśli chodzi o zakupy w internecie dlatego przepraszam za tak banalne pytania. Smile
Odpowiedz
#10
Załóż sobie konto na Paypal, doładuj je i zapłać przez PP. Od razu dostaniesz klucz.
Odpowiedz
#11
Po dokonaniu transakcji dostaniesz dane do przelewu z numerem konta i tak dalej, możesz również założyć konto na PayPal i doładować ale to potrwa tez kilka dni.
Odpowiedz
#12
Jeśli nie potrzebujesz synchronizacji to nie wiem czy opłaca sie kupować.
Odpowiedz
#13
Właśnie raczej chciałbym mieć synchronizację Tongue A po za tym wersja free jest starsza.
Odpowiedz
#14
Wersja free jest ta sama co premium.
Odpowiedz
#15
zord napisał(a):Wersja free jest ta sama co premium.
Dokładnie.
Build 8.0.049: Release notes:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
Zobacz jeszcze Enpass
Odpowiedz
#17
Jacenty napisał(a):możesz również założyć konto na PayPal i doładować ale to potrwa tez kilka dni
Chyba u Niemców tak jest, bo w Polsce jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i działa super, 24h/dobę.
Odpowiedz
#18
Eugeniusz napisał(a):
Jacenty napisał(a):możesz również założyć konto na PayPal i doładować ale to potrwa tez kilka dni
Chyba u Niemców tak jest, bo w Polsce jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i działa super, 24h/dobę.

Młody człowieku mogłeś napisać to inaczej, nie dając mi do zrozumienia w jaki sposób myślisz o Niemcach. Doskonale obydwoje wiemy o co tobie chodzi w tym co i jak napisałeś. Niech mi nikt nawet nie próbuje powiedzieć że źle coś zrozumiałem bo zrozumiałem dobrze! Jestem strasznie cięty na takie zachowanie i teksty i potępiam to w całej surowości. Własnie z tego powodu zrezygnowałem z członkostwa na portalu dobreprogramy.pl gdzie masowo sie czyta poniżające i obrażające teksty oraz komentarze ludzi odnoszących sie z pogarda do Niemców i ukazujące brak tolerancji w Polsce! Nie interesują mnie jakieś tłumaczenia ze to nie tak miało zabrzmieć czy inne, porostu wyciągnę z tego konsekwencje i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.
Jeszcze dzisiaj rano czytałem coś takiego:

Cytat:Nie mają dla nas znaczenia różnice kulturowe, religijne, rasowe, polityczne i jakiekolwiek inne, których nie wymieniłem, ale na forum nie ma miejsca na absolutnie żadne spory wynikające z tych różnic. Posty i wątki napisane w takim kontekście będą z całą surowością usuwane.

Bzdura, jest w Polsce panująca nienawiść do Niemców i jest to coraz bardziej na rożnych portalach widoczne. Nie będę tego tolerował i pozwalał sobie na to żeby jakiś małolat(delikatnie mówiąc) wypisywał coś takiego myśląc że mu wolno tylko dlatego że miał tutaj jakąś funkcje i gdzie dobrze wiadomo że to do mnie i o co w tym chodzi! To że są tutaj użytkownicy którzy mając inne zdanie niż redakcja(nie wszyscy w redakcji) siedzą cicho i nic nie mówią z obawy ze zostaną w jakiś sposób ukarani, to nie znaczy że ja nie powiem tego co mam do powiedzenia!
To wszystko, nie będę więcej już nic pisał bo to i tak nie ma sensu. Powodzenia.
Odpowiedz
#19
Łamiesz mi nadgarstki Jacenty. Czy ja użyłem jakiegoś negatywnego określenia typu szkopy, szwaby? Ładnie i zgrabnie napisałem że u Niemców może być inaczej, nikogo nie obraziłem. Co, mam pisać "nasi umiłowani sąsiedzi", "przewspaniali przyjaciele"? Już daj spokój, awanturujesz się tylko dlatego, że użyłem rzeczownika "Niemcy". Wielkie LOL
Jacenty napisał(a):w jaki sposób myślisz o Niemcach
To jak myślę o Niemcach to moja prywatna sprawa. Czy negatywnie czy pozytywnie, nie ma znaczenia.
Jacenty napisał(a):Nie interesują mnie jakieś tłumaczenia ze to nie tak miało zabrzmieć czy inne, porostu wyciągnę z tego konsekwencje i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.
Ciekawe, mam dostać warna za coś takiego? Nie żartuj, nie nawołuję do nienawiści. Przecież normalnie powiedziałem, nie zamierzam za te słowa przepraszać - regulaminu i prawa nie złamałem.

Niemcy, Niemcy, Niemcy. To chyba lepsze niż naziści, faszyści, hitlerowcy.
Odpowiedz
#20
Jacenty, Eugeniusz nie chciał nikogo obrażać, nie musisz reagować tak impulsywnie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości