SpyShelter wreszcie wita na polskiej stronie :))
#1
Taaa...daaamm!!
Nareszcie...najbardziej chyba znany w ostatnich latach polski program zabezpieczający i wydaje się, że najskuteczniejszy z oferowanych na światowym rynku w swojej kategorii (anti-logger) czyli SpyShelter nareszcie w rodzimym języku czyli po polsku. Wszystkie najważniejsze informacje o programie, jego możliwościach, porównanie wersji, zestaw pytań FAQ i nawet wsparcie mają swój polski odpowiednik(po angielsku został chyba tylko "Blog" i "About us"), co z pewnością przybliży ten program polskiemu użytkownikowi i ułatwi korzystanie z niego...chociaż sam nie wiem, czy to dobrze, bo ludzie nie będą zaglądać już do nas po informacjeSuspicious

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Trudno powiedzieć, kiedy strona się pojawiła, ale musiało się to stać pewnie kilka dni temu...jakby nie patrzeć, to jest to naprawdę świetny ruch producenta, by dać się poznać bardziej na naszym rynku i sprostać oczekiwaniom wielu na wielu forach/portalach, którzy się o to już wcześniej upominali Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
A ja pozwolę sobie dorzucić info o tym, że właśnie pojawił się wywiad z twórcami SpySheltera Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Już przeczytałem Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Czytając wywiad miałem wrażenie, że to bardzo smutna historia Grin faktycznie odpowiedzi bardzo lakoniczne, ale... świetnie, że strona jest już przetłumaczona. Wielkie dzięki za informacje.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#5
Też jakby spodziewałem się więcej szczegółów, odpowiedzi zdawkowe i ułożone, przedstawiciel prasowy nie śpi Wink Poza tymi problemami z Win 8/10 to same ogólniki.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#6
Ja czekam kiedy będzie jakiś monitor połączeń jak w wireshark żeby pokazywał kiedy i o jakim czasie nawiązuje dane połączenie tak jak ma obecnie HIPS w SS Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Oraz dodali jakiś wykres graficzny i troche okienko zrobili bardziej przejrzyste żeby nie trzeba było wchodzić spcjalnie w połączenie żeby zobaczyć aktywne połączenia jak w OA Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#7
Teraz jeszcze niech dostosują ceny do Polskich realiów tak jak np.Emsisoft i będzie gitara .
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz
#8
terepeteme napisał(a):Teraz jeszcze niech dostosują ceny do Polskich realiów tak jak np.Emsisoft i będzie gitara .

Co ty chcesz od cen.
Podane na stronie ceny są jak najbardziej zachęcające.
Sama roczna na jedno stanowisko jak najbardziej ciekawa jest.
Odpowiedz
#9
SpyShelter to taki produkt, że chyba nie nadaje się do sprzedaży w Polsce.
Odpowiedz
#10
Eugeniusz napisał(a):SpyShelter to taki produkt, że chyba nie nadaje się do sprzedaży w Polsce.
Czemu tak ?
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz
#11
dolar444 napisał(a):
terepeteme napisał(a):Teraz jeszcze niech dostosują ceny do Polskich realiów tak jak np.Emsisoft i będzie gitara .

Co ty chcesz od cen.
Podane na stronie ceny są jak najbardziej zachęcające.
Sama roczna na jedno stanowisko jak najbardziej ciekawa jest.

Jak porównamz cenamiEmsisoft to są o wiele ciekawsze oczywiście te z Emsi,a dodam iż to Austriacka firma a Datpol Polski.
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz
#12
terepeteme napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Teraz jeszcze niech dostosują ceny do Polskich realiów tak jak np.Emsisoft i będzie gitara .
Czemu tak ?

Po pierwsze edytuj post a nie pisz jeden po drugim

Po drugie policz sobie cene Online Armor(40$) kontra SSFW(25€) to ci wyjdzie ze 44~ zł zaoszczędzasz na SSFW (jak kupić dożywotnią to po 2 latach sie zwraca cena i już nigdy więcej nie bulisz a w emsisoft masz promocje 10% za każdy rok ale jednak płacisz dalej)
Dodatkowo SSFW oprócz zapory ma szyfrowanie klawiszy gdzie emsisoft OA tego nie ma więc wypadało by doliczyć do tej ceny alternatywny program KeyScrambler Premium czyli kolejne 167 zł w plecy...

Przypomina mi to sytuacje hejterów z dobreprogramy którzy myślą że jak produkt polskich pracowników nie jest wystawiony w polskiej walucie to myślą że jest droższy od alternatywnych... większej bzdury nie słyszałem.

Inne opcje Outpost od Agnitum to około 110 zł więc drożej o pare złotych względem SSFW
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#13
terepeteme napisał(a):Jak porównam z cenami Emsisoft to są o wiele ciekawsze oczywiście te z Emsi,a dodam iż to Austriacka firma a Datpol Polski.
Po pierwsze każda z tych firm rozwija inne oprogramowanie....po drugie jak słusznie zauważasz, działa w innych krajach i warunkach...po trzecie jest pewnie 100 innych przyczyn, dlaczego ceny na ich softy się różnią...więc nie rozumiem Twoich uwag.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
@Quassar

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak byk stoi 79,76PLN więc nie wiem skąd Ci się wzięło 40USD .
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz
#15
Na promocji to tak 80 zł wychodzi faktycznie ale ja patrze po domyślnych cenach rówie dobrze też moge podać w cenie promocyjnej jaka była na SG.

Ale niech ci będzie w cenie promocyjnej to wychodzi 20 zł taniej niż SSFW domyślnie -,-
I tyle w temacie dalej sie opłaca kupić SSFW względem OA łącznie z promocją. Więc cena nie odbiega od konkurencji nawet jeśli dają w promocji inne programy.

Więc daruj sobie teze z dostosowaniem pieniędzy bo jak by dostosowali do realiów rynku to by więcej kosztował....
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#16
terepeteme napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):SpyShelter to taki produkt, że chyba nie nadaje się do sprzedaży w Polsce.
Czemu tak ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powtórzę to co powiedziałem dwa lata temu. W naszym kraju nie można masowo sprzedawać programu komputerowego w cenie powiedzmy 100-150 zł, skoro podatki socjalistycznych biurokratów wynoszą 70-80% pensji. A co powiedział Karol Marks? Jest jeden sposób na zniszczenie kapitalizmu: podatki, podatki i jeszcze raz podatki. Za komuny był socjalizm i zamordyzm. Solidarność skasowała zamordyzm, zostawiła socjalizm. A ja jestem za tym, by skasować socjalizm i wprowadzić zamordyzm.

Cześć!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości