Eset Smart Security czy BitDefender Internet Security?
#1
System operacyjny:
Windows 8.1 x64.

Zastosowanie:
Zakupy, bankowość, portale społecznościowe, gierki, fimy,muzyka, pdfy.


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Laptop Lenovo y510p. Intel Core i7 4700MQ, SLI x2 Nvidia Geforce GT 755M, 16 GB Ram

Cześć Wszystkim! Smile
Odpowiedz
#2
Jak najbardziej dobrze zrobiłeś bo masz pewnie o 3 miesiące dłużej bitka (5 miesięcy)
U wujka nic nie rób chyba że po 2 miesiącach mu zmienisz AV.
Odpowiedz
#3
Właśnie chyba nic nie zrobię u wujka Smile
Odpowiedz
#4
Eset jest lżejszy od Bitdefendera ale Ty masz bardzo silny komp więc go zapewne nie odczujesz. Wykrywalność oba z Esetem mają podobną. Ja wydłużałem lickę na Eset Smart Security to za 3 lata zapłaciłem 207 złotych więc za rok wychodzi niecałe 7 dyszek. Bitdefender ma za to Safepay który jest osobną przeglądarką dla bezpiecznej bankowości jakiej szukasz. Reasumując: ja bym Eset przedłużył; u Wujka zostawił bez zmian dobry 360 od Qihoo a wygraną lickę dał komuś bliskiemu. Wybierz sam. Powodzenia.
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
#5
Widzę że Bit instaluje płatne AV jeżeli są darmowe licki , tak jak ja bo na cały pakiet AVG często zdarzają się darmowe licki na 1 rok.

Jeżeli miałbyś kupić lickę to Eseta kup (ja też kiedyś kupiłem sobie Eseta bo w opakowaniu znajdowała się karta płatnicza Grin)
Odpowiedz
#6
Hmm Panowie a co sądzicie o Emsisoft Internet Security? Kończy mi się nie długo Eset i się tak zastnawiam czy by nie zmienić?
Odpowiedz
#7
Co można sadzić, dobry produkt, w relatywnie niskiej cenie do jego możliwości i wydajności.
Odpowiedz
#8
A gdybyś miał wybierać to który byś wybrał? ESS, BIS czy EIS? Dla Windows 8 x64?
Odpowiedz
#9
Jak chcesz zaoszczędzić to spróbuj poszukać promocji na BitDefender Internet Security. Na pół roku można spokojnie wyhaczyć.

Esetowi skończyły się pomysły, wypalili się jak mało kto.
Odpowiedz
#10
Eugeniusz napisał(a):Esetowi skończyły się pomysły, wypalili się jak mało kto.
Czarodziej?

Używam Emsi mimo że nie było łatwo. Mikołaj sam wie bo kontaktowałem się z nim często.
Łatwo nie było. Ale..
Program wyszedłz błędów wieku dziecięcego. Koncentruje się na ochronie. Bo taka jest jego rola.
Nie robi w formę podatków, coś ci wyczyszczę coś tam..
Obadaj. Jeden, drugi.. Podejmij decyzję.
Odpowiedz
#11
Hmmm testowałem już Eseta przez jakiś czas więc spróbuję teraz z Emsisoftem ciekawy jestem jak mi pójdzie Smile
Odpowiedz
#12
EIS znakomity wybór sam mam go na 2 stanowisku Grin

Może coś dodatkowego?
Sandboxie dla przeglądarki jak i PDF
MBAM dodatkowy skaner..
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości