Jaki darmowy antywirus dla brata ?
#1
Witam sam obecnie nie mam problemu z antywirusem używam Eseta, od razu dziękuje bo został mi polecony na forum przez bardzo miłego użytkownika Smile
Odpowiedz
#2
Podaj parametry laptopa, łatwiej będzie dobrać. Napisz też, czy bratu bardziej zależy na wykrywalności (i większym bezpieczeństwie), czy małym wpływie na wydajność i czy nie będą mu przeszkadzaływyskakujące alerty AV. No i najlepiej podaj system operacyjny Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#3
Baidu
Odpowiedz
#4
360 Internet Security (łagodny dla systemu z duża wykrywalnością)

Lub Roboscan Internet Security (darmowy pakiet ) który jest łagodny dla systemu z 2-ma silnikami w tym silnik od Bitka = dobra skuteczność.
Odpowiedz
#5
Geniusz nie ma żadnych testów na chwilę teraźniejszą potwierdzających obecną skuteczność Roboscan Internet Security. Nowy user nie powinien się w wątpliwej jakości pakiet grzebać. 360 Internet Security owszem-ok; tudzież 360 Total Security (różnice kosmetyczne).
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
#6
Polecam 360 Total Security (5-cio silnikowy smok, z ogromną wykrywalnością). Ewentualnie można dodać COMODO Firewall. IMP to najlepsze kombo za free (AV+FW).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Brat ma laptopa HP Pavilion: Windows 8.1, 8 GB Ram, Intel Core i5
Zależy mu na wykrywalności, ale chcę żeby bardzo nie z spowalniał systemu, alerty można przeżyć. Smile
Odpowiedz
#8
z mojej strony albo Panda Antyvirus Free (dziś wyszła nowa wersja i jest jeden z mniej problemowych av na rynku - a posiada bardzo dobrą wykrywalność -ochronę) albo 360 Total Security(dobra/lepsza wykrywalność 2 silniki od najlepszych producentów Avira i Bitdefender)!!!
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#9
MichalQ napisał(a):Brat ma laptopa HP Pavilion: Windows 8.1, 8 GB Ram, Intel Core i5
Zależy mu na wykrywalności, ale chcę żeby bardzo nie z spowalniał systemu, alerty można przeżyć. Smile

Zapraszam ciebie do poczytania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ja zaproponuje Avire do tego np OA w darmowej wersji.
Mamy antywirusa o dobrej wykrywalności, do tego HIPS-a jak i Firewall.
Można dla uszczelnienia dorzucić Malwarebytes Anti-exploit

Skaner na żądanie opcjonalnie, i mamy szczelny komputer.
Odpowiedz
#10
Niech zostanie przy Defenderze. Jest wystarczający dla przeciętnego użytkownika.
Odpowiedz
#11
Pablo fanatyk napisał(a):Geniusz nie ma żadnych testów na chwilę teraźniejszą potwierdzających obecną skuteczność Roboscan Internet Security. Nowy user nie powinien się w wątpliwej jakości pakiet grzebać. 360 Internet Security owszem-ok; tudzież 360 Total Security (różnice kosmetyczne).

Jeżeli jego bratjest ostrożny w necie to nie potrzeba mu żadnego AV dla świadomości Roboscan niech sobie zainstaluje. Obecnie mam go na pokładzie i mogę powiedzieć że jest tak samo jak z 360 Internet Security jezeli chodzi o zasoby. (przyczym Roboscan ma zapore sieciową a 360 I.S jest to wyłącznie antyvirus)
Odpowiedz
#12
hivonzooo napisał(a):Niech zostanie przy Defenderze. Jest wystarczający dla przeciętnego użytkownika.

Oj tu się nie zgodzę. Jest dobry dla kogoś, kto jest trochę ogarnięty, i wie co robi na komputerze, i co instaluje.
Odpowiedz
#13
Ze swojej strony poleciłbym coś takiegoo ile brat myśli a nie klika w co popadnie .
Windows Defender
Windows Firewall
UAC na maxa
HitmanPro.Alert
AdGuard jako dodatek do przeglądarki ew. na comss.ru dość często jest promocja na ten programik jako oddzielną aplikację
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości