Jaki płatny antywirus na androida 4.4.4 cyanogenmod 11?
#1
Cześć jaki płatny antywirus polecicie dla androida 4.4.4 cyanogenmod? Jakie wypadają w testach najlepiej albo Waszym zdaniem który wybrać?
Odpowiedz
#2
Siemka,

Według mnie to czołówka:

1. Bitdefender
2. Eset
3. Norton
4. Kaspersky

* Wybrałbym Eseta.
Odpowiedz
#3
Na Androida nie jest potrzebny żaden antywirus, lepiej zainwestuj te pieniądze w jakiś zestaw na PC.
Odpowiedz
#4
hivonzooo napisał(a):Na Androida nie jest potrzebny żaden antywirus, lepiej zainwestuj te pieniądze w jakiś zestaw na PC.

Z tym się zgodzę, ale jeżeli ma taką ochotę to niech sobie kupi.
Odpowiedz
#5
Hmm zastanawiam się nad BItDefenderem a co myślicie o marce Emsisoft Mobile Security?
Odpowiedz
#6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A po co kupować? Liczysz na pomoc techniczną?
Zwróć uwagę choćby na Avasta.
Odpowiedz
#7
Najbardziej zależy mi na wykrywalności. Smile Dzięki za testy poczytam.
Odpowiedz
#8
Bitek ja wiem że na coś kase trzeba wydawać ale idź weź żonę na kolacje zamiast wydawać kasę na antyvir na Andruta. Weź sobie CM Security za darmo a jak koniecznie chcesz płacić to za bodajże 35 złotych na rok Eseta i gitara. Nie; to nie wynika z moich fascynacjii-to rada z dwuletnich własnych testów a decyzję podejmiesz sam. Z pozdrowieniami.
Pablo demolator
Ewangelia Jana 3:16
Odpowiedz
#9
Hheh okej przekonaliście mnie. Nie warto kupować Smile
Odpowiedz
#10
bit napisał(a):Hmm zastanawiam się nad BItDefenderem a co myślicie o marce Emsisoft Mobile Security?
Gdyby Ktoś jednak zdecydował się na zakup.
Emsisoft jest dużo lżejszy i nieodczuwalny, nie ma żadnego spowolnienia.

Cytat:Według producenta cechuje się on nie tylko bardzo wysoką skutecznością, ale przede wszystkim niemalże zerowym wpływem na czas pracy na baterii oraz
wydajność urządzenia.

Cena wporównaniu z innymi też nie jest duża - 20.77.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
Dodatkowo Emsisoft Mobile Security, nie tylko nie zajmuje dużo ramu, dodatkowo nie pobiera bazy sygnatur do pamięci masowej urządzenia, gdyż wszystkie pliki skanowane są w chmurze.
Odpowiedz
#12
Czyli musisz mieć stałe podłączenie do internetu? Jak tak to lipa.
Odpowiedz
#13
Przewrotnie zapytam po co pakiet antywirusowy jak się nie ma neta?

Cytat:Emsisoft Mobile Security został zaprojektowany, aby chronić swoją prywatność od wszystkich zagrożeń czyhających w Internecie.
Działa przecież kontrola prywatności dla zainstalowanych aplikacji, Anti-Theft:
Cytat: Dostęp do niego jest możliwy po wcześniejszym zalogowaniu do konta (możliwe jest użycie konta Google).
Aplikacja zostaje wtedy administratorem urządzenia, pozwala na zdalne lokalizowanie, blokowanie, a także czyszczenie urządzenia za pomocą interfejsu przygotowanego na specjalnej stronie internetowej.

Po skonfigurowaniu zaufanego numeru telefonu możliwe jest także wysyłanie poleceń poprzez wiadomości SMS.
Odpowiedz
#14
Pomyślmy - na pewno nie w celu skanowania plików otrzymanych bluetooth, albo skanowania aplikacji czy nie są jednak szkodliwe.
Prawda że nie mam racji? Suspicious
Odpowiedz
#15
Pewnie Masz. Nie wiem, a nie chcę strzelić gafy.
W opisie jest co prawda:
Cytat:Główną składową programu jest rzecz jasna moduł chroniący przed wirusami – możemy tego dokonywać zarówno w czasie rzeczywistym blokując złośliwe
aplikacje po ich pobraniu gdyż oprogramowanie umożliwia tzw. działanie w tle, jak i w każdej chwili za pomocą szybkiego skanowania pamięci urządzenia
mobilnego. Ciekawym udogodnieniem jest także funkcja, za pomocą której aplikacja blokuje dostęp do potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych – rozwiązanie to działa jednak tylko wówczas, kiedy korzystamy z przeglądarki wbudowanej w system Android
Ale jak to wygląda w praniu, nie wiem.
Przeglądałem forum Emisoftu, ale nic na ten temat nie ma.
Być może Mikołaj ze względu na posiadaną wiedzę będzie Wiedział jak to wygląda. I udzieli odpowiedzi.
Odpowiedz
#16
Hej Rogacz,

rogacz napisał(a):Czyli musisz mieć stałe podłączenie do internetu? Jak tak to lipa.
EMS potrzebuje połączenia z Internetem oraz chmurą w celu przeprowadzenia skanu zainstalowanych aplikacji, w telefonie oraz na karcie SD,dodaatkowo Internet jest konieczny by móc przeskanować odwiedzane estrony internetowe pod kątem malware, pishingu w czasie rzeczywistym etc.


Co ważne Emsisoft Mobile Security działa tylko wtedy kiedy jest to niezbędne. Nie pracuje podczas gdy rozmawiamy,piszemy sms-a czy gramy w grę. Wszystko po to by nie wpływać na wydajność urządzenia. Smile

Pozdrawiam,
Mikołaj
Odpowiedz
#17
Czyli jak rozumiem:
Instaluję aplikację z google play - skanuje ją program w chmurze.
Instaluję aplikację z karty pamięci z wyłączonym internetem program jest ślepy?
Odpowiedz
#18
@bit Przede wszystkim jak masz androida 4.4 to sprawdź czy w Ustawienia --- Zabezpieczenia, znajduje się opcja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, to ważne.

Darmowe AV: Comodo Mobile Security
Płatne AV: ESET, Emsisoft.

Zwróć uwagę na to, że Emsisoft zawiera silnik bitdefendera.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Obecnie dla mnie to CM Security:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co ważne, wykrywalność znakomita(realna, nie reklamowana),nie "żre" baterii, i posiada jęz. polski.
HitmanPRO
"Distrust and caution are the parents of security" - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#20
Myślę że Eset zostaje "połknięty" konkurując z CM Security w znajdowaniu i usuwaniu malware.
HitmanPRO
"Distrust and caution are the parents of security" - Benjamin Franklin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości