Promocja TrustPort Total Protection za darmo na rok
#1
Cytat:TrustPort Total Protection jest rozbudowanym pakietem zabezpieczającym komputer. Zapewnia kompleksową ochronę systemu operacyjnego przed zagrożeniami rozmaitego rodzaju. Pozwala na wykrywanie robaków i innego typu malware, swobodne przeglądanie stron internetowych oraz skrzynki poczty elektronicznej i szyfrowanie zbiorów danych. Zestaw składa się z szeregu narzędzi, spełniających różnorakie funkcje. Podstawowymi elementami pakietu są:

• TrustPort Antivirus - w pełni funkcjonalny program antywirusowy. Posiada wydajny silnik, oferujący nie tylko wysoką szybkość działania i niewielkie zużycie zasobów systemowych, ale przede wszystkim skuteczność w wykrywaniu zagrożeń bezpieczeństwa. Oprócz standardowego skanowania na żądanie użytkownika, zapewnia ochronę rezydentną, monitorowanie zewnętrznych nośników optycznych i kart pamięci oraz analizę heurystyczną.

• TrustPort Internet Security - moduł pozwalający na bieżącą ochronę przed zagrożeniami związanymi typowo z połączeniami sieciowymi. Zawiera całkiem rozbudowaną zaporę ogniową (firewall), filtr antyspamowy i inne zabezpieczenia skrzynki pocztowej. Dodatkowo użytkownik może ustawić tak zwaną blokadę rodzicielską, chroniącą dziecko przed niedozwolonymi treściami znajdującymi się na stronach internetowych. Całość posiada sporą ilość funkcji konfiguracyjnych.

Oprócz wymienionych narzędzi, program pozwala na szyfrowanie plików, katalogów i całych partycji. Służą do tego dołączone dodatki, umożliwiające również bezpieczne usuwanie danych, zarządzanie dostępem oraz tworzenie archiwów. Pakiet wyposażony jest ponadto w funkcję automatycznej aktualizacji bazy definicji zagrożeń oraz silnika, rozmaite moduły testujące sieć, łączenie się przez serwery proxy, import i eksport konfiguracji oraz zarządzanie kompozycjami.

Cechą charakterystyczną narzędzi firmy TrustPort jest prosta obsługa. Czytelny interfejs, integracja z Eksploratorem Windows, menu w zasobniku systemowym i wygodne dostosowanie do potrzeb użytkownika do główne zalety pakietu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, oprócz mnóstwa przełączników i filtrów, producent przygotował istotne ze względu praktycznego funkcje raportujące i administratorskie. Pozwalają one na analizę bezpieczeństwa pakietów przesyłanych protokołami sieciowymi i tworzenie przejrzystych zestawień.

TrustPort Total Protection dostępny jest w wersji trial. Pełnej funkcjonalności pakietu można używać przez 30 dni. Po upływie tego okresu należy usunąć program z dysku twardego komputera bądź wykupić płatną licencję. Do paczki instalacyjnej dołączone jest spolszczenie interfejsu.

Strona z promocją:
https://portal.trustport.com/promo/czchip2015
Kod Promocyjny:
Kod:
CZCHIP2015TPTP

Przetłumaczony formularz:

[Obrazek: 9Iax5a1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości