Nowość od F-secure - F-Secure Online Scanner
#1
Jak sama nazwa mówi to jest soft który wykrywa i usuwa różne szkodliwe pliki (wiry itp).
Samo skanowanie trwa bardzo krótko.
Co ciekawe program jest całkowicie darmowy.

Pobieranie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Nie wiem jak ze skutecznością tego skanera (skanuje przez około 1 minute) a póżniej przenosi na stronę producenta reklamując F-Secure Safe na 3 miesiące za darmo lub pełną wersję za 50%... to chyba bardziej reklama niż skaner...
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#3
Po skanowaniu jest screen : (po niżej) nacisknołeś ,,kontynuuj,, i jeszcze raz ,,kontynuuj,, i Cie wyrzuciło (bo ja to zrobiłem i mnie
wyrzuciło na str)


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Tibu 11 napisał(a):Po skanowaniu jest screen : (po niżej) nacisknołeś ,,kontynuuj,, i jeszcze raz ,,kontynuuj,, i Cie wyrzuciło (bo ja to zrobiłem i mnie
wyrzuciło na str)
Tzn. po skanowaniu i kliknięciu "Kontynuuj" od razu przekierowują na własna stronę i zachęcają do zakupu pełnych wersji?Suspicious
Odpowiedz
#5
O fajnie sprawdzę jutro jak znajdę czas Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#6
Miquell napisał(a):
Tibu 11 napisał(a):Po skanowaniu jest screen : (po niżej) nacisknołeś ,,kontynuuj,, i jeszcze raz ,,kontynuuj,, i Cie wyrzuciło (bo ja to zrobiłem i mnie
wyrzuciło na str)
Tzn. po skanowaniu i kliknięciu "Kontynuuj" od razu przekierowują na własna stronę i zachęcają do zakupu pełnych wersji? Suspicious

Jak naciskniesz ,,kontynuuj,, to znowu sie pokaże okienko i jeżeli jeszcze raz ,,kontynuuj,, to Cię wyrzuci na strone z poromo.
Skuteczność tego softu jest taka sama jak przy pakiecie ,,F-Secure Internet Security 2014 ,,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości