Jakie zabezpieczenie na Netbooka?
#1
System operacyjny:
Windows 8.1 pro x64


Zastosowanie:
zakupy, bankowość, wysyłanie odbieranie przelewów, przeglądanie portali społecznościowych, stron www, E-maile, Office


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Szału nie ma więctrzeba mi coś pod niego dobrać

Procesor: AMD Dual Core E2-1800
Ram : 8 GB
HDD 500gb

Szukam cośnie zbyt obciążającego, prostego w obsłudze, może być płatny jakdarmowy a zarazem skuteczny Grin
Odpowiedz
#2
Coś z naszego regionu: niemiecka G Data, słowacki ESET, czeski AVG, polski ArcaBit, rumuński BitDefender, hiszpańska Panda.
Oczywiście z listy skreśl ruskie produkty m. in Kasperskiego i DrWeba.. no chyba , że chcesz mieś swoje dane w chmurze kremla:/
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#3
Jeżeli szukasz rozwiązania płatnego i kompleksowego, to możesz rozważyć Norton Security. Jeśli wystarczą Ci funkcjonalności podstawowe, to Norton AntiVirus może być optymalnym rozwiązaniem. W przypadku darmowych - np. Avast Free (instalacja spersonalizowana) + MCShield (jeśli potrzeba) + Adguard (tudzież dodatki podobnej funkcjonalności) do przeglądarki, zapora systemowa. Kolejną propozycją jest zakup najwyższej wersji oprogramowania SpyShelter - Firewall i połączenie go z w/w darmowym Avastem. A może Norton AntiVirus + SpyShelter Firewall? Smile

PS
Tu masz kody na SpyShelter:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#4
nikita napisał(a):Jeżeli szukasz rozwiązania płatnego i kompleksowego, to możesz rozważyć Norton Security. Jeśli wystarczą Ci funkcjonalności podstawowe, to Norton AntiVirus może być optymalnym rozwiązaniem. W przypadku darmowych - np. Avast Free (instalacja spersonalizowana) + MCShield (jeśli potrzeba) + Adguard (tudzież dodatki podobnej funkcjonalności) do przeglądarki, zapora systemowa. Kolejną propozycją jest zakup najwyższej wersji oprogramowania SpyShelter - Firewall i połączenie go z w/w darmowym Avastem. A może Norton AntiVirus + SpyShelter Firewall? Smile

PS
Tu masz kody na SpyShelter:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Za dużo tego przeraża mnie to Grina Czy ESET SS będzie dobrym rozwiązaniem ? i skutecznym ?
Odpowiedz
#5
Jasioo997 napisał(a):Za dużo tego przeraża mnie to Grin a Czy ESET SS będzie dobrym rozwiązaniem ? i skutecznym ?
Wg AV-TEST niespecjalnie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wg VB-100 też słabo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Jasioo997 napisał(a):Za dużo tego przeraża mnie to
Jeśli nie chcesz łączyć różnych "małych" produktów i narzędzi, to zainwestuj w pakiet IS. W jednym z tematów o Bitdefenderze yaslaw napisał, że nowa wersja jest całkiem lekka, a sam produkt cechuje się bardzo dobrymi wynikami w różnych testach. Z wszystkimi programami antywirusowymi jest tak, że jednemu użytkownikowi wystarczy w tabelce wyników testu 75% wykrytych zagrożeń i nie złapie infekcji, a innego użytkownika nawet 110% wykrytych zagrożeń nie uchroni przed infekcją Wink Lecz oczywiście zawsze testami można się podpierać, chociaż by porównać skuteczność oprogramowania antywirusowego na tle konkurencji - bo w końcu próba i procedura testowa taka sama... w przeciwieństwie do charakterów użytkowników.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#7
Ja Ci zaproponuje żebyś został przy wbudowanym defenderze bo jest bardzo dobry. Możesz dołożyć np : Hitmana pro czy Malwarebytes i będzie git.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości