Promocja Advanced SystemCare Ultimate za darmo
#1
Cytat:Advanced SystemCare Ultimate łączy w sobie funkcjonalność oprogramowania antywirusowego ze świetnym pakietem do optymalizacji komputera. Program oparty jest o technologię zabezpieczającą firmy BitDefender, która została poddana dodatkowym udoskonaleniom.

Najnowsza odsłona produktu niesie ze sobą wiele istotnych usprawnień zarówno z zakresu wydajności aplikacji jak i funkcjonalności. Jako, że wielkimi krokami zbliża się premiera systemu Windows 10, dodano wsparcie do testowej wersji Windows 10 Technical Preview.

Aktualizacja dostarcza zupełnie nowe moduły takie jak New Protect, odpowiedzialny za ochronę strony startowej w przeglądarce internetowej, czy zabezpieczenie przeciwko nieuprawnionym zmianom domyślnego silnika wyszukiwarki.

Nie pominięto także problemu instalacji toolbarów oraz rozszerzeń, które znacząco potrafią utrudnić przeglądanie sieci i spowolnić wczytywanie się stron internetowych. W tym celu produkt wyposażono w moduł Plugin/Toolbar Cleaner usuwający wszelkie zbędne dodatki. Producent zaimplementował także wiele modyfikacji mających na celu polepszenie komfortu i efektywności pracy z aplikacją. W tym celu wyposażył swój produkt w nowy menadżer uruchamiania, który przyspiesza komputer przy pomocy jednego kliknięcia.

Przebudowy doczekało się ponadto narzędzie do optymalizacji dysków SSD, które obsługuje defragmentację wielu dysków jednocześnie. Rozszerzono również zawartość bazy spyware, niebezpiecznych stron internetowych i udoskonalono silnik wyszukujący zagrożenia. Nie mogło zabraknąć ulepszeń interfejsu użytkownika, który stał się bardziej intuicyjny. I czytelny.

Bezpieczeństwo w sieci zapewni ochrona przeglądarek internetowych oraz moduł ochrony rodzicielskiej, zabezpieczającej nasze pociechy przed wchodzeniem na potencjalnie niebezpieczne strony. Co ważne, pakiet chroni również ustawienia przeglądarki, a także nie dopuszcza do nieuprawnionych zmian naszej strony domowej. Najnowsza odsłona pakietu umożliwia szybkie pobranie modułu Driver Booster, który wyszukuje dostępne aktualizacje sterowników zainstalowanych na komputerze.

Interfejs może pracować w dwóch trybach: uproszczonym i zaawansowanym. Do dyspozycji użytkownika są dwie skórki. Klasyczna (czarna) i biała. Okno główne podzielone zostało na zakładki, które sprawiają, że nawigacja jest bardzo intuicyjna. Karta Toolbox zawiera narzędzia do optymalizacji naszego komputera, natomiast Action Center nieustannie monitoruje, czy posiadamy zainstalowane wszystkie komponenty pakietu.

Wśród funkcji optymalizacyjnych znajdziemy m.in. dostosowanie łącza internetowego, defragmentację rejestru, usuwanie zbędnych plików, naprawę skrótów, defragmentację dysków, usuwanie pustych folderów itd. Dodatkowo w programie znajdziemy mnóstwo przydatnych narzędzi, które pomagają w codziennej pielęgnacji komputera oraz polepszają jego wydajność. Warto wspomnieć w tym momencie o narzędziu Smart RAM, które w taki sposób optymalizuje pamięć, że odzyskujemy obszary, które do tej pory były nie były należycie wykorzystywane. Iobit Uninstaller, z kolei usuwa niepożądane oprogramowanie, w tym instalujące się często bez naszej wiedzy toolbary.

Wśród ciekawych narzędzi warto wymienić automatyczne zamykanie komputera w zaplanowanym czasie, skaner duplikatów plików czy menadżer autostartu. W zasobach Advanced SystemCare Ultimate 8 nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych, przeprowadzania analizy dysku oraz wyszukiwania i kasowania zduplikowanych plików znajdujących się na dysku twardym komputera.

Roczna promocja przygotowana przez SharewareOnSale:
http://sharewareonsale.com/s/advanced-s ... eaway-sale

Klucz:
Kod:
2D229-E0A8D-BED47-D2B94
Odpowiedz
#2
Czy ten program ma heurestyke (czy coś w tym stylu Grin) ?
Odpowiedz
#3
Ten program nie ma heurystyki. Opiera się jedynie na silniku BitDefendera, oraz swoim, dedykowanym zagrożeniom tylko malware.
Odpowiedz
#4
Dzięki za odpowiedz. Mam go zainstalowanego i nie mogłem znaleść - teraz wiem Tongue

To tak jak Roboscan przyczym ASC 100% lepsze (jeżeli chodzi o AV).
Odpowiedz
#5
(09.05.2015, 17:51)Mikołaj napisał(a): Ten program nie ma heurystyki. Opiera się jedynie na silniku BitDefendera, oraz swoim, dedykowanym zagrożeniom tylko malware.

Przecież Bitdefender ma heurystykę.
Odpowiedz
#6
Mogę się mylić ale możliwe jest, że zewnętrzne softy korzystają tylko z silnika AV bit'a, więc niekoniecznie heurystyki, a reszta jest kwestią indywidualną danego softu.
Odpowiedz
#7
Buli masz rację w 50%.
BitDefender udstępniając swój silnik skanujący w większości przypadków udostępnia również heurystykę ale tylko podczas skanowania na żądanie, rzadko dla ochrony w czasie rzeczywistym.
Odpowiedz
#8
Możecie wrzucić kod ? Bo ziomek go wykorzystał
Odpowiedz
#9
Trwają rozmowy z producentem odnośnie kluczy promocyjnych, ale więcej informacji podam wkrótce. Wink
Odpowiedz
#10
A dziękuję Św. Mikołaju Grin
Odpowiedz
#11
Wiadomo już coś ?
Odpowiedz
#12
Proszę jeszcze trochę o cierpliwość. Smile
Odpowiedz
#13
dobra dobra Grin

Ten kod działa do 2016... ale jeżeli ten kod wykorzystał to mu nie wejdzie tak samo jest z kluczami na AIS.
Odpowiedz
#14
(29.06.2015, 15:32)Mikołaj napisał(a): Proszę jeszcze trochę o cierpliwość. Smile

jednak chodzi mi o tą wersje ,,9,,
Odpowiedz
#15
Ma ktoś nie potrzebne klucze Advanced SystemCare Ultimate ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości