Inne Mailbird Pro za darmo na rok
#1
Cytat:Mailbird to klient poczty elektronicznej obsługujący Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud i wielu innych dostawców. Oprogramowanie korzysta z IMAP, wspiera POP3, serwery Proxy i synchronizuje informacje kontaktowe znajomych na Facebooku.

Wyróżnia je nowoczesny i bardzo wygodny interfejs użytkownika. Program oferuje możliwość wykonywania wielu czynności za pomocą skrótów klawiszowych czy dostosowywania wielkości i rozmiaru czcionki dla przychodzących i wychodzących wiadomości.
Na szczególną uwagę zasługują dodatkowe rozszerzenia (specjalne aplikacje dołączone do klienta poczty), które rozszerzają funkcjonalność całego oprogramowania. Pozwalają przeszukiwać kontakty i załączniki, korzystać z kalendarza, a także oferują błyskawiczny dostęp do Faceboka, Evernote, DailySocial i innych popularnych usług internetowych działających w chmurze - Google Drive czy DropBox.


Strona z promocją:
http://www.getmailbird.com/windowsdeal
Odpowiedz
#2
Dzięki za informację.
Używam tego klienta i bardzo go chwalę, szybki, intuicyjny i elegancki.
Odpowiedz
#3
I za niedługo kończy się roczna używka, pragnę odwołać subskrypcję, żeby nie przedłużono jej na jakichś tam zasadach automatycznie, ale po 7 dniach nadal nie mogę dojść do porozumienia z supportem, że niby nie mają mojego zamówienia ani maila który podaję. Już nie skorzystam z żadnych promo tego typu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości