Tv do 800zł
#1
Witajcie,

Szukam nowego telewizora 32~~ cale do kwoty 800zł.
Ładny odbiór rzecz najważniejsza, noi wbudowany dekoder DVB-T. Więcej bajerów nie trzeba.

Ktoś na forum Safegroup biegły w tych sprawach? Smile
SSFW + Sbie
Odpowiedz
#2
Może facecik?
Odpowiedz
#3
Znalazłem taki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Patrz po okazjach może wyhaczysz jakiś fajny TV w niższej cenie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#4
5 dych więcej?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Dzięki panowie za propozycje. Co do tego sklepu AZ-net, to raczej omijam jak przeczytałem trochę komentarzy o tym sklepie.
SSFW + Sbie
Odpowiedz
#6
Zawsze możesz kupić w innym, mniej więcej chodziło o model TV
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#7
Do 800 zł kupisz dobry telewizor. Moje ziomki (chyba z 6) mają LG 32LB561B i sobie chwalą.
LG 32LB561B kupisz go za 799 zł w realu. Jak ten model startował to jego cena wynosiła coś koło 1000 zł.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
(30.04.2015, 22:51)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zawsze możesz kupić w innym, mniej więcej chodziło o model TV

W innych sklepach te same modele różnią się o 200zł~~

(01.05.2015, 10:17)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Do 800 zł kupisz dobry telewizor. Moje ziomki (chyba z 6) mają LG 32LB561B i sobie chwalą.
LG 32LB561B kupisz go za 799 zł w realu. Jak ten model startował to jego cena wynosiła coś koło 1000 zł.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Po przeczytaniu na necie opinii o LG, rezygnuję z tej firmy. Dokładniej mówiąc chodzi o reklamacje/gwarancje, to banda oszustów Smile
SSFW + Sbie
Odpowiedz
#9
(30.04.2015, 20:12)Eugeniusz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Może facecik?

Poczułem się wezwany do tablicy , więc odpowiadam Wink
W tej kwocie nie kupisz nic dobrego (firmowego) z pewnego źródła, no i oczywiście matryca tylko HD .
Dodaj 100 więcej to coś znajdziemy już  (LG głównie ) , ale to nadal będzie model budżetowy, więc cudów co do jakości tego LCD nie wymagaj, w zasadzie za 9 stówek zaczynają się LCD w tym wymiarze.

edit:
co do sklepu AZ-net , to omijaj oczywiście szerokim łukiem , jak można takie coś polecić ....

Tu masz pewne źródło

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 ale LG , a tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

inne sklepu, polecam jeszcze ELECTRO.PL .
 W sumie nie mam nic do tej marki, bo robią coraz lepsze LCD , moim zdaniem lepsze od Samsunga w budżetowych modelach, no ale nie będę się tu rozwodził nad jakością , bo jak wspomniałem wyżej szukamy po prostu najtańszego rozwiązania.
I jedna rada , nie wierz wszystkiemu co czytasz w internecie , bo w ten sposób nic nie kupisz Wink
Odpowiedz
#10
Mojej znajomej, kupiłem w prezencie taki telewizorek: Samsung UE32F4000. Kosztuje trochę ponad 900 złotych, ale są też miejsca, gdzie można go nabyć za ok. 850 zł.
Odpowiedz
#11
@facecik

Wiem że LG robi dobry sprzęt, ale mi chodzi tylko o obsługę i ich serwis gwarancyjny. Zdaje się że poczekam aż ceny trochę spadną i znajdzie się coś sensownego...

(07.05.2015, 21:52)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mojej znajomej, kupiłem w prezencie taki telewizorek: Samsung UE32F4000. Kosztuje trochę ponad 900 złotych, ale są też miejsca, gdzie można go nabyć za ok. 850 zł.

Widziałem właśnie u brata wczoraj chyba taki sam: Samsung UE32F4000AW i całkiem fajnie to działało. On to kupił prawie 2lata temu za jakieś 900zł... widać cena nie chce zejść.
Póki co to dzięki za pomoc.
SSFW + Sbie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości