Czy sam antywirus AVG wystarczy na Windows 10 32 bit home edition
#1
Witam, jak wszyscy wiemy wczoraj była oficjalna premiera nowego Wndowsa. Mam w związku z tym pytanie: Czy sam Antywirus AVG 2015 wystarczy do jego ochrony,czy proponujecie coś lepszego?

Odpowiedz
#2
No cóż, ja bym dodał coś co tygryski (a może koniki... te trojańskie) lubią najbardziej, czyli jakiś czadowy HIPS/antylogger/sandbox. Jak Windows jest 32-bitowy to możesz dodać SpySheltera Free. Firewall może zostać systemowy. Ewentualnie jakiś antyexe, może NVT ERP?
Odpowiedz
#3
Ok, a jakiś skaner na żądanie??

Odpowiedz
#4
To tradycyjnie, MBAM, Zemana, Hitman Pro. To klasyka więc nie trzeba tego rozwijać.
Odpowiedz
#5
A jak by na Baidu zamienić Avg?

Odpowiedz
#6
Witam.
Patrzyłem na stronie Baidu ale nic nie znalazłem na temat Win 10 jeszcze go nie wspiera.
Zainteresuj się 360 Total Security który już działa na Win 10. (exe i informacje o nim znajdziesz na ich stronie)
Odpowiedz
#7
Ma HIPS?

Odpowiedz
#8
Tak posiada.

360 TS posiada również nienatrętny HIPS, który umożliwia zablokowanie szkodliwych zmian w systemie, blokadę keyloggerów, webcam - loggerów oraz infekcji z USB
Odpowiedz
#9
Nie zdecydowałem się na żadne rozwiązanie, pozostałem przy Windows Defenderze, czy to dobre rozwiązanie? Nic nie zamula, wszystko ładnie się otwiera...

Odpowiedz
#10
Jak na razie raczej tak - antywirusy innych firm jeszcze niekoniecznie są dopasowane do Windows 10.
Odpowiedz
#11
Powinien wystarczyć. Możesz jeszcze doinstalować jakiegoś antywirusa w chmurze np. Free AV Panda (nowa wersja kompatybilna z Windows 10, na dobrych programach zapomnieli tego napisać) Smile

Tu jest dostępna -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
Na dobrych programach ktoś podał Pandę global security 2016 na rok z kluczem, potestuję ją bo zależy mi na lekkim pakiecie internet security

Odpowiedz
#13
Ja na Windows10 korzystam z McAfee Total Protection jako antywirusa. Na oficjalnej stronie jest że obsługuje system W10 w wersji 32 i 64 bit. Na pewno nie spowalnia komputera (start systemu porównywalny do startu bez pakietu), co do skuteczności - kolejny rok na tym pakiecie bez infekcji (wcześniej Avast i pakiet Comodo). Niestety niedługo kończy mi się licencja i też będę musiał się zastanowić czy przy nim zostać, czy spróbować czegoś nowego - może coś tańszego się trafi, bo poza ceną nie mogę narzekać.
SpyShelter Firewall + EMSISOFT Internet Security + McAfee WebAdvisor
Odpowiedz
#14
McAfee jest na silniku Avasta

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości