Darmowy antywirus
#1
Cześć,
poszukuję darmowego anywirusa. Zależy mi na jak najlepszej ochronie w czasie rzeczywistym. Przetestowałem milion AV, ale nie wiem co wybrać Wink

EDIT: Mam mocnego kompa.
Odpowiedz
#2
Jak masz mocnego PC to zainstaluj sobie 360 Total Security włącz 2 silniki i zmień na wyższy poziom ochrony.
Odpowiedz
#3
Polecam Ci samą Avirę, używam Avasta pod Windows 10

Odpowiedz
#4
Polecam z darmowych Ashampoo Anti-Virus 2015. Posiada dwa silniki Bitdefendera oraz Emsisoft.
Odpowiedz
#5
(31.07.2015, 23:17)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Polecam z darmowych Ashampoo Anti-Virus 2015. Posiada dwa silniki Bitdefendera oraz Emsisoft.

A gdzie można pobrać darmową wersję tego programu ? Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
Koledze się pomyliło pisząc że Ashampoo Anti-Virus 2015 jest darmowe.
Odpowiedz
#7
Chciałem dodać, że załeży mi na tym, aby AV posiadał filtrowanie URL i E-Mail. W tej chwilii posiadam Avirę, ale nie wydaję mi się, aby posiadała wyżej wymienione funkcje...
Odpowiedz
#8
Avira posiada filtrowanie URL co do E-Mail to wersji płatnej. Polecę Ci Avg Internet Security na naszym forum znajdziesz darmowy klucz na 1 rok.
Odpowiedz
#9
Hmm, chyba jednak zostanę przy Avirze Free. A jak wypada skuteczność AVG IS w porównaniu do darmowej Aviry?
Jeszcze Panda fajnie się prezentuje, ale ten toolbar jest okropny.
Odpowiedz
#10
Tego Ci nie powiem bo nigdy nie miałem Aviry. Pobierz sobie paczkę wirusami z naszego forum i przetestuj (najlepiej taką paczkę gdzie jest ponad 100 virusów)
Pande miałem z 5 dni temu i powiem Ci że jest gorsza jeżeli chodzi o wykrywanie nowych zagrożeń - to już lepiej avast wyszedł.
Odpowiedz
#11
360 ładnie kosi w różnych testach, ale było trochę kontrowersji wokół Quihoo, więc mam trochę wątpliwości co do tego AV. Avira mi się bardzo podoba i dobrze wypada w testach. Często o produktach AVG czytam skrajne opinie. No cóż, nie jest to łatwy wybór Grin
Odpowiedz
#12
Ja używam Avasta i jestem zadowolony, dobrze blokuje zainfekowane strony internetowe. Podejrzane pliki skanuje jeszcze Malwarebytes i wszystko działa bezproblemowo
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#13
Dam szansę Avastowi, bo go nie używałem od czasów słynnego syntezatora Grin

Wysłane z mojej Moto G przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Panda jak narazie kosi wszystko, tylko ja mam ją w wersji płatnej

Odpowiedz
#15
(30.07.2015, 18:12)Mr. Bean napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cześć,
poszukuję darmowego anywirusa. Zależy mi na jak najlepszej ochronie w czasie rzeczywistym. Przetestowałem milion AV, ale nie wiem co wybrać Wink

EDIT: Mam mocnego kompa.
Teraz nie ma za bardzo różnicy w antywirach. Każdy używa co mu pasuje. Ja mam np. Comodo. Chcesz to sobie zobacz.
Odpowiedz
#16
Comodo używałem przez jakiś czas i mi się nie podobało. Ale go sprawdzę, może jest teraz lepszy. Skłaniam się ku avastowi - ma dużo funkcji, interfejs jest ładny i wygodny. Chyba przy nim zostanę Wink

Wysłane z mojej Moto G
Odpowiedz
#17
To ma być tylko AV? Bo CIS to w sumie kompletne rozwiązanie. Sprawdza się.
Odpowiedz
#18
Wystarczy mi AV, jakoś nie czuje potrzeby używania alternatywnej zapory, ale mimo wszystko sprawdzę CIS.
Aha, już sobie przypomniałem co mi nie pasowało w Comodo: miał strasznie krótką listę zaufanych programów.
Odpowiedz
#19
Jak nie łazisz po głupotach to Avast starczy, takie jest moje zdanie.
Odpowiedz
#20
Nie jestem z tych osób co klikają we wszystko jak leci, więc wybieram avasta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości