IObit Security 360 beta Freeware
#1
IObit Security 360 to zaawansowany program doochrony usuwania programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania narzędzie, wykrywa, usuwa i chroni komputer przed spyware, adware, trojanami, keyloggerami, botami, robakami i hijackers
Dzięki unikalnemu silnikowi "Dual-Core" oraz heurystycznym metodą detekcji IObit Security 360 potrafiwykryć najbardziej złożone programy szpiegujące i złośliwe oprogramowanie w bardzo szybki i skuteczny sposób
IObit Security 360 działa w czasie rzeczywistym, i dzięki częstym automatycznym aktualizacją potrafi zapobiec zagrożeniom typu zero-day
IObit Security 360 może pracować z innym programem zabezpieczającym zapewniając jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa

system
Win 2000/03/08/XP/Vista/7

strona producenta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


download
Rozmiar: 4.77 MB

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Zaraz go przetestuje. Dzieki Zord za linka. A jakie to sa 2 silniki skanujace?
Odpowiedz
#3
jakieś ich własne ale nie za bardzo wiem o co z tym chodzi Tongue

edit

już wiem jeden silnik to ten który był w Advanced SystemCare i drugi całkiem nowy
Odpowiedz
#4
Totalna chała ! Program wykrył 85 zagrożeń w aplikacji do czyszczenia rejestru - RegistryFix 7 . Odradzam !
Odpowiedz
#5
Znalazł 1 syf po wczorajszym skanie avirą, ale jest dla mnie za ciężki (3 procesy, zżera trochę mniej ramu od aviry).
Odpowiedz
#6
Kizi napisał(a):Znalazł 1 syf po wczorajszym skanie avirą, ale jest dla mnie za ciężki (3 procesy, zżera trochę mniej ramu od aviry).

Uważaj ! Z tego co zauważyłem program ten jest niesamowicie podatny na FP!
Odpowiedz
#7
IOBIT jak na razie stawia pierwsze kroki jeśli chodzi o antyvirusy,pomijając fakt że to beta myślę że stworzą naprawdę dobry produkt.
Jeśli przyłożą się do tego softu tak samo jak do reszty swoich programów to zapewne ten sofcik wiele zawojuje na rynku zabezpieczeń.
Odpowiedz
#8
właśnie skończyłem skanowanie i nie jest aż tak źle
fp miałem tylko na kilku zdrowych plikachno i na paru programach innego przeznaczenia ale ich większość programów się czepia Tongue
Odpowiedz
#9
pliki z witaminkami to są zawse podejrzane zord Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
w razie czego fp można zgłosić tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a nowy malware tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ogólna dyskusja na temat programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
Zainstalowałem i nie wiem czy przy tym zostać czy powrócić do PC Tools Threat Fire.
Program ma niewielkie możliwości konfiguracyjne i jest prościuteńki w ustawieniu bo właściwie nie ma w nim co ustawiać Grin
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
Ja bynajmniej czekam na wersję RC zobaczymy co zwojuje iobit na polu zabezpieczeń
Odpowiedz
#13
Jak na razie to wykrywa same adware oraz spyware. Liczba szkodnikow to 99 tys.
Odpowiedz
#14
ELWIS1 napisał(a):Jak na razie to wykrywa same adware oraz spyware. Liczba szkodnikow to 99 tys.

Czyli chodzi w miare dobrze...?
Ostatnio wszelkie testy robię na wirtualnej maszynie zanim zainstaluje na realnym systemie i właśnie u mnie na świeżym XP SP3 wirtualnym wywala po uruchomieniu userinitcośtam i chce słać raport błędu do microsoftu... Może błąd ten wywala tylko ze względu na to że wizualizacja...
360 TSE
Odpowiedz
#15
niestety też to jeden raz miałem na forum już im to zgłaszano trzeba czekać aż poprawią
Odpowiedz
#16
zord napisał(a):niestety też to jeden raz miałem na forum już im to zgłaszano trzeba czekać aż poprawią

Fajnie jeśli się z tym uporają, bardzo prosty, przejrzysty "pakiecik" bez zbędnych "wkurzaczek".Do lekkiego antyvira dobry komplecik by był...
360 TSE
Odpowiedz
#17
wyszła nowa beta
IObit Security 360 1.1 Beta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
Nowa wersja Beta 2.0

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Bardzo ładnie się rozwija... oby tylko free pozostało jak wyjdzie już ze statusu beta.
Mam go na maszynie wirtualnej i działa bezproblemowo jak na razie.
360 TSE
Odpowiedz
#20
Nowa wersja beta 2.1

All functions are enabled

What''s new in Beta 2.1:
----------------------------
- Improved interface
- Improved overall functions

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości